Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Do prania i płukania
Płyny do płukania
Hipoalergiczne
JELP Hipoalergiczny Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 57 prań Subtelny Dotyk 2000ml
Hipoalergiczny płyn zmiękczający Subtelny dotyk 57 prań 0+ JELP 2.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

JELP Hipoalergiczny Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 57 prań Subtelny Dotyk 2000ml

2 l
JELP
UE

Cena20,99 zł
10,49 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.02.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Waldemar
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok spełnia rolę
19.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.10.2025
0
0
Zanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
10,49 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EDG
Marka:
JELP
EAN:
5744004980474
Cena za kg:
10,49 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
JELP
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EDG
EAN:
5744004980474

Produkty z kategorii Hipoalergiczne

4.9
z 17 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 33 prania Baby 2000ml 2 l

LOVELA

Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 33 prania Baby 2000ml

2 l
14,49 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
4.9
z 11 opinii
JELP Hipoalergiczny Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 57 prań Subtelny Dotyk 2000ml 2 l

JELP

Hipoalergiczny Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 57 prań Subtelny Dotyk 2000ml

2 l
10,49 zł/l
Cena20,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

Produkty marki JELP

4.9
z 16 opinii
JELP Hipoalergiczny Żel do prania tkanin kolorowych 25 prań 2000ml 2 l

JELP

Hipoalergiczny Żel do prania tkanin kolorowych 25 prań 2000ml

2 l
13,49 zł/l
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
37,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 2 opinii

17% taniej

JELP Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 18 prań 1500ml 1.5 l

JELP

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 18 prań 1500ml

1.5 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2031
5.0
z 6 opinii

17% taniej

JELP Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 18 prań 1500ml 1.5 l

JELP

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 18 prań 1500ml

1.5 l
16,66 zł/l
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 5 opinii
JELP Hipoalergiczny żel do prania uniwersalny 25 prań 2 l

JELP

Hipoalergiczny żel do prania uniwersalny 25 prań

2 l
13,49 zł/l
29,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
37,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2031
5.0
z 1 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 30 prań 2250g 2.25 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 30 prań 2250g

2.25 kg
16,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna35,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 3 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 18 prań 1350g 1.35 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 18 prań 1350g

1.35 kg
14,81 zł/kg
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
27,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2030
5.0
z 3 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 30 prań 2250g 2.25 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 30 prań 2250g

2.25 kg
16,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna35,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2030
5.0
z 2 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań 3000g 3 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 50 prań 3000g

3 kg
18,33 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 3 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania uniwersalny 50 prań 3000g 3 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania uniwersalny 50 prań 3000g

3 kg
18,33 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store