Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Kombucha
PRAGER'S Yerba Mate Kombucha
Yerba Mate Kombucha PRAGER'S 330ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 4 opinii

PRAGER'S Yerba Mate Kombucha

330 ml
PRAGER'S
Polska

Cena9,69 zł
29,36 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
75%
4
25%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna, znakomity niepowtarzalny smak
20.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.01.2026
0
0
Juan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.09.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,36 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
330 ml
Dostawca:
PREMIUM ROSA
Marka:
PRAGER'S
EAN:
8595231216464
Cena za kg:
29,36 zł/l
Pojemność:
330 ml
Marka:
PRAGER'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PREMIUM ROSA
EAN:
8595231216464

Produkty z kategorii Kombucha

4.9
z 14 opinii
VIGO Kombucha Mango + Marakuja BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Mango + Marakuja BIO

330 ml
28,45 zł/l
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.4
z 7 opinii
VIGO Kombucha Malina + Rozmaryn BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Malina + Rozmaryn BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 32 opinii
VIGO Kombucha różana BIO 330 ml

VIGO

Kombucha różana BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 22 opinii
VIGO Kombucha Jagody Acai 330 ml

VIGO

Kombucha Jagody Acai

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
4.9
z 16 opinii
VIGO Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 9 opinii
VIGO Kombucha z ogórkiem i kolendrą BIO 330 ml

VIGO

Kombucha z ogórkiem i kolendrą BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.8
z 14 opinii
VIGO Kombucha Yerba Mate BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Yerba Mate BIO

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
4.9
z 8 opinii
VIGO Kombucha Kurkuma + Imbir BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Kurkuma + Imbir BIO

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.9
z 15 opinii
VIGO Kombucha z imbirem i acerolą BIO 330 ml

VIGO

Kombucha z imbirem i acerolą BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.9
z 23 opinii
VIGO Kombucha Orginal 330 ml

VIGO

Kombucha Orginal

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 12 opinii
VIGO Kombucha Schisandra 330 ml

VIGO

Kombucha Schisandra

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2027
5.0
z 10 opinii
PRAGER'S Original Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Original Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 14 opinii
PRAGER'S Rooibos Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Rooibos Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 4 opinii
PRAGER'S Yerba Mate Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Yerba Mate Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 6 opinii
PRAGER'S Matcha Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Matcha Kombucha

330 ml
23,48 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
4.9
z 10 opinii
DELIKATNA Kombucha ekologiczna truskawkowa BIO 500 ml

DELIKATNA

Kombucha ekologiczna truskawkowa BIO

500 ml
36,78 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.8
z 10 opinii
CUDO Kombucha Marakuja 500 ml

CUDO

Kombucha Marakuja

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PRAGER'S

5.0
z 10 opinii
PRAGER'S Original Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Original Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 14 opinii
PRAGER'S Rooibos Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Rooibos Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 6 opinii
PRAGER'S Matcha Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Matcha Kombucha

330 ml
23,48 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store