Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Funkcjonalne
Kombucha
CUDO Kombucha Marakuja
Kombucha Marakuja CUDO 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 10 opinii

CUDO Kombucha Marakuja

500 ml
CUDO
Polska

Cena14,99 zł
29,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, polecam👍
24.02.2026
1
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Yelizaveta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Patrycja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.05.2025
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,98 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
NATURA COLD PRESS
Marka:
CUDO
EAN:
5906874230046
Cena za kg:
29,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
CUDO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NATURA COLD PRESS
EAN:
5906874230046

Produkty z kategorii Kombucha

4.9
z 14 opinii
VIGO Kombucha Mango + Marakuja BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Mango + Marakuja BIO

330 ml
28,45 zł/l
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.9
z 16 opinii
VIGO Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Brzoskwinia + Trawa Cytrynowa BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 22 opinii
VIGO Kombucha Jagody Acai 330 ml

VIGO

Kombucha Jagody Acai

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
4.9
z 32 opinii
VIGO Kombucha różana BIO 330 ml

VIGO

Kombucha różana BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-07-2027
4.4
z 7 opinii
VIGO Kombucha Malina + Rozmaryn BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Malina + Rozmaryn BIO

330 ml
29,06 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.8
z 9 opinii
VIGO Kombucha z ogórkiem i kolendrą BIO 330 ml

VIGO

Kombucha z ogórkiem i kolendrą BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.8
z 14 opinii
VIGO Kombucha Yerba Mate BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Yerba Mate BIO

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
4.9
z 23 opinii
VIGO Kombucha Orginal 330 ml

VIGO

Kombucha Orginal

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2027
4.9
z 12 opinii
VIGO Kombucha Schisandra 330 ml

VIGO

Kombucha Schisandra

330 ml
24,82 zł/l
Cena8,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-03-2027
5.0
z 6 opinii
PRAGER'S Matcha Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Matcha Kombucha

330 ml
23,48 zł/l
Cena7,75 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
PRAGER'S Original Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Original Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 8 opinii
VIGO Kombucha Kurkuma + Imbir BIO 330 ml

VIGO

Kombucha Kurkuma + Imbir BIO

330 ml
27,24 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-04-2027
4.9
z 15 opinii
VIGO Kombucha z imbirem i acerolą BIO 330 ml

VIGO

Kombucha z imbirem i acerolą BIO

330 ml
26,52 zł/l
Cena8,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
5.0
z 14 opinii
PRAGER'S Rooibos Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Rooibos Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.8
z 4 opinii
PRAGER'S Yerba Mate Kombucha 330 ml

PRAGER'S

Yerba Mate Kombucha

330 ml
29,36 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 10 opinii
DELIKATNA Kombucha ekologiczna truskawkowa BIO 500 ml

DELIKATNA

Kombucha ekologiczna truskawkowa BIO

500 ml
36,78 zł/l
Cena18,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.8
z 10 opinii
CUDO Kombucha Marakuja 500 ml

CUDO

Kombucha Marakuja

500 ml
29,98 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store