Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Likiery
Kremowe
BIAŁY BOCIAN Likier Panna Cotta z Maliną
Likier Panna Cotta z Maliną BIAŁY BOCIAN 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
3.5
z 2 opinii

BIAŁY BOCIAN Likier Panna Cotta z Maliną

BIAŁY BOCIAN
500 ml
zawartość alkoholu: 16%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena31,19 zł
62,38 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2030

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
3.5
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
50%
4
0%
3
0%
2
50%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
w smaku taka sobie, da się zjeść ale głowy nie urywa, poznałam smak, więcej nie kupię
19.08.2025
0
0
IZABELA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
62,38 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
BIAŁY BOCIAN
EAN:
5900398061810
Cena za kg:
62,38 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BIAŁY BOCIAN
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900398061810

Produkty z kategorii Kremowe

4.9
z 9 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 700 ml

BAILEYS Irish Cream

Likier

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
PANI ZOSIA Likier słony karmel 500 ml

PANI ZOSIA

Likier słony karmel

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
BAILEYS Irish Cream Likier 500 ml

BAILEYS Irish Cream

Likier

500 ml
23,98 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
SOPLICA WEDEL Czekoladowa 500 ml

SOPLICA WEDEL

Czekoladowa

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
KRUPNIK Słony Karmel 500 ml

KRUPNIK

Słony Karmel

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
SOPLICA WEDEL Słony Karmel 500 ml

SOPLICA WEDEL

Słony Karmel

500 ml
59,98 zł/l
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
KRUPNIK Malinowy 500 ml

KRUPNIK

Malinowy

500 ml
49,98 zł/l
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
MOZART Likier Cream Chocolate 500 ml

MOZART

Likier Cream Chocolate

500 ml
129,98 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
MOZART Likier Dark Chocolate 500 ml

MOZART

Likier Dark Chocolate

500 ml
129,98 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
MOZART Likier White Chocolate 500 ml

MOZART

Likier White Chocolate

500 ml
129,98 zł/l
Cena64,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Kukułki 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Kukułki

500 ml
65,98 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
3.5
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Panna Cotta z Maliną 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Panna Cotta z Maliną

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
SHERIDANS Likier 500 ml

SHERIDANS

Likier

500 ml
133,78 zł/l
Cena66,89 zł
Do koszyka

Produkty marki BIAŁY BOCIAN

4.9
z 7 opinii
BIAŁY BOCIAN Wódka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Wódka

500 ml
79,78 zł/l
Cena39,89 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Kukułki 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Kukułki

500 ml
65,98 zł/l
Cena32,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Likier Pistacja 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Likier Pistacja

500 ml
67,98 zł/l
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIAŁY BOCIAN Wiśniówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Wiśniówka

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka
4.8
z 6 opinii
BIAŁY BOCIAN Kawówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Kawówka

500 ml
62,38 zł/l
Cena31,19 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BIAŁY BOCIAN Pigwówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Pigwówka

500 ml
68,70 zł/l
Cena34,35 zł
Do koszyka
BIAŁY BOCIAN Pigwówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Pigwówka

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
BIAŁY BOCIAN Malinówka 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Malinówka

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
BIAŁY BOCIAN Wódka 700 ml

BIAŁY BOCIAN

Wódka

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka
BIAŁY BOCIAN Orzech Laskowy 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Orzech Laskowy

500 ml
73,98 zł/l
Cena36,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIAŁY BOCIAN Cytryna 500 ml

BIAŁY BOCIAN

Cytryna

500 ml
79,98 zł/l
Cena39,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store