Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody na patyku, rożki, kanapki
Na patyku
Czekoladowy
KINDER CHOCOLATE Lody czekoladowe
Lody czekoladowe KINDER CHOCOLATE 55ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 10 opinii

KINDER CHOCOLATE Lody czekoladowe

55 ml
KINDER CHOCOLATE
Hiszpania

Cena7,99 zł
145,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Poznaj Lody KINDER Chocolate. Idealnych rozmiarów porcja pysznych, kremowych, mlecznych lodów w dwóch polewach z białej czekolady oraz z mlecznej czekolady KINDER!


Cechy

>delikatne i orzeźwiające lody mleczne >lody w idealnym rozmiarze dla Twojego dziecka >połączenie pysznej czekolady i mleka >kremowe lody otoczona dwiema pysznymi polewami


KINDER CHOCOLATE Lody czekoladowe


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1540.00 kJ
18.3%
Wartość energetyczna (kcal)
370.00 kcal
18.5%
Tłuszcz (g)
24.20 g
34.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
15.20 g
76.0%
Węglowodany (g)
31.70 g
12.2%
w tym cukry (g)
29.70 g
33.0%
Białko (g)
6.10 g
12.2%
Sól (g)
0.284 g
4.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
10 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
10%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.06.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
145,27 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
55 ml
Dostawca:
Meduza
Marka:
KINDER CHOCOLATE
EAN:
8000500407219
Cena za kg:
145,27 zł/l
Pojemność:
55 ml
Marka:
KINDER CHOCOLATE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
Meduza
EAN:
8000500407219

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać zamrożone (-18 ℃).


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

38 g e


Informacje producenta

Marka

Kinder


Marka standaryzowana

MarkaKinder

Opis produktu

Poznaj Lody KINDER Chocolate. Idealnych rozmiarów porcja pysznych, kremowych, mlecznych lodów w dwóch polewach z białej czekolady oraz z mlecznej czekolady KINDER!


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Lody

Wariant mleczne z polewą mleczno-czekoladową

Produkty z kategorii Czekoladowy

4.9
z 10 opinii
KINDER CHOCOLATE Lody czekoladowe 55 ml

KINDER CHOCOLATE

Lody czekoladowe

55 ml
145,27 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
BIG MILK Lody ciasteczkowe na patyku 62 ml

BIG MILK

Lody ciasteczkowe na patyku

62 ml
80,48 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Produkty marki KINDER CHOCOLATE

5.0
z 4 opinii
KINDER CHOCOLATE Maxi Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 2 szt. 42 g

KINDER CHOCOLATE Maxi

Batonik z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 2 szt.

42 g
106,90 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store