Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Ocet
Winny
Czerwony
GOYA Ocet winny Sherry
Ocet winny Sherry GOYA 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

GOYA Ocet winny Sherry

250 ml
GOYA
Hiszpania

Cena16,99 zł
67,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 07.07.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Gosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.10.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
67,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO HAN
Marka:
GOYA
EAN:
041331011921
Cena za kg:
67,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
GOYA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PRZEDSIĘBIORSTWO HAN
EAN:
041331011921

Produkty z kategorii Winny

5.0
z 4 opinii
GOYA Ocet winny Sherry 250 ml

GOYA

Ocet winny Sherry

250 ml
67,96 zł/l
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2031

Produkty marki GOYA

5.0
z 24 opinii
GOYA Oliwki zielone Manzanilla (bez pestki) 358 ml

GOYA

Oliwki zielone Manzanilla (bez pestki)

358 ml
23,72 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2028
5.0
z 5 opinii
GOYA Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką 358 ml

GOYA

Oliwki zielone nadziewane ostrą papryką

358 ml
30,70 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-07-2028
4.9
z 16 opinii
GOYA Oliwki czarne bez pestki 350 g

GOYA

Oliwki czarne bez pestki

350 g
26,43 zł/kg
Cena9,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2028
5.0
z 10 opinii
GOYA Oliwki zielon Gordales (bez pestki) 358 ml

GOYA

Oliwki zielon Gordales (bez pestki)

358 ml
27,91 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 20 opinii
GOYA Oliwa z oliwek o łagodnym smaku 89 ml

GOYA

Oliwa z oliwek o łagodnym smaku

89 ml
112,25 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 15 opinii
GOYA Oliwa z oliwek Extra Virgin 89 ml

GOYA

Oliwa z oliwek Extra Virgin

89 ml
112,25 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store