Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Deserki
Deserki od 12-15 miesiąca
Owoce i warzywa
Musiaki Mus owocowo-warzywny banan jabłko marchew po 1 roku życia BIO
Mus owocowo warzywny banan jabłko marchew po 1 roku życia BIO Musiaki 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

Musiaki Mus owocowo-warzywny banan jabłko marchew po 1 roku życia BIO

100 g
Musiaki
Polska

Cena3,45 zł
34,50 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 22.11.2026
Dostępne warianty
Musiaki Mus owocowo- warzywny banan brzoskwinia burak po 1 roku życia BIO
Pokaż wszystkie
Tagi
bio
Parametry
Cena za kg:
34,50 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
Musiaki
EAN:
5901088013072
Cena za kg:
34,50 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
Musiaki
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5901088013072

Produkty z kategorii Owoce i warzywa

Musiaki Mus owocowo-warzywny banan jabłko marchew po 1 roku życia BIO 100 g

Musiaki

Mus owocowo-warzywny banan jabłko marchew po 1 roku życia BIO

100 g
34,50 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
4.7
z 3 opinii
Musiaki Mus owocowo- warzywny banan brzoskwinia burak po 1 roku życia BIO 100 g

Musiaki

Mus owocowo- warzywny banan brzoskwinia burak po 1 roku życia BIO

100 g
32,90 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka

Produkty marki Musiaki

4.7
z 3 opinii
Musiaki Mus owocowo- warzywny banan brzoskwinia burak po 1 roku życia BIO 100 g

Musiaki

Mus owocowo- warzywny banan brzoskwinia burak po 1 roku życia BIO

100 g
32,90 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store