Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Pielęgnacja włosów
Odżywki
Do włosów zniszczonych
SYOSS Intense Plex Intensywna odżywka do włosów mocno zniszczonych
Intensywna odżywka do włosów mocno zniszczonych Intense Plex SYOSS 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

SYOSS Intense Plex Intensywna odżywka do włosów mocno zniszczonych

250 ml
SYOSS
Słowenia

Cena24,99 zł
99,96 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Syoss Intense Plex Deep Conditioner 250 ml - Intensywna odżywka do mocno zniszczonych włosów z 10 % kompleksem Plex-Bond Intensywna odżywka do zniszczonych włosów z głęboko pielęgnującą formułą, zawierającą 10 % kompleks Plex-Bond, wzmacnia włosy od wewnątrz, zapewniając piękne i zdrowo wyglądające. Intensywna odżywka naprawia mocno zniszczone włosy, które zostały uszkodzone przez częste farbowanie i stylizację z użyciem wysokiej temperatury. Jednocześnie głęboko odżywia oraz naprawia miliony zerwanych wiązań włosów, zapewniając mocniejszą strukturę włosów i świetlisty blask bez obciążenia. Składniki tej odżywki są w 97 % pochodzenia naturalnego*. Opis produktu: Intensywna odżywka Intense-Plex Naprawia mocno zniszczone włosy spowodowane częstym farbowaniem i stylizacją z użyciem wysokiej temperatury Naprawia miliony zerwanych wiązań włosów Profesjonalne rezultaty Głęboko odżywia i ułatwia rozczesywanie włosó po umyciu Dla mocniejszej struktury włosów i świetlistego blasku Bez obciążenia 97 % składników pochodzenia naturalnego* 250 ml *w tym 86 % wody


SYOSS Intense Plex Intensywna odżywka do włosów mocno zniszczonych


Produkt chwilowo niedostępny

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
99,96 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
250 ml
Dostawca:
HENKEL
Marka:
SYOSS
EAN:
9000101731545
Cena za kg:
99,96 zł/l
Pojemność:
250 ml
Marka:
SYOSS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
HENKEL
EAN:
9000101731545

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nanieś na wilgotne włosy na całej długości. Dokładnie spłucz.


Informacje producenta

Marka

Syoss


Marka standaryzowana

MarkaSyoss

Podmarka

Podmarka Intense Plex


Opis produktu

Syoss Intense Plex Deep Conditioner 250 ml - Intensywna odżywka do mocno zniszczonych włosów z 10 % kompleksem Plex-Bond Intensywna odżywka do zniszczonych włosów z głęboko pielęgnującą formułą, zawierającą 10 % kompleks Plex-Bond, wzmacnia włosy od wewnątrz, zapewniając piękne i zdrowo wyglądające. Intensywna odżywka naprawia mocno zniszczone włosy, które zostały uszkodzone przez częste farbowanie i stylizację z użyciem wysokiej temperatury. Jednocześnie głęboko odżywia oraz naprawia miliony zerwanych wiązań włosów, zapewniając mocniejszą strukturę włosów i świetlisty blask bez obciążenia. Składniki tej odżywki są w 97 % pochodzenia naturalnego*. Opis produktu: Intensywna odżywka Intense-Plex Naprawia mocno zniszczone włosy spowodowane częstym farbowaniem i stylizacją z użyciem wysokiej temperatury Naprawia miliony zerwanych wiązań włosów Profesjonalne rezultaty Głęboko odżywia i ułatwia rozczesywanie włosó po umyciu Dla mocniejszej struktury włosów i świetlistego blasku Bez obciążenia 97 % składników pochodzenia naturalnego* 250 ml *w tym 86 % wody


O marce

Zakorzenione w ponad 45-letniej historii, produkty do włosów Syoss zostały zaprojektowane z myślą o profesjonalnych rezultatach. Szampony, odżywki i kuracje Syoss to profesjonalne formuły, które wzmacniają włosy od wewnątrz i zapewniają piękne i zdrowo wyglądające włosy od środka na zewnątrz. Care Intensified. You Intensified.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Intensywna odżywka

Wariant do włosów mocno zniszczonych

Produkty z kategorii Do włosów zniszczonych

5.0
z 5 opinii

38% taniej

PHARMA CARE Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik 300 ml

PHARMA CARE

Odżywka do włosów zniszczonych Skrzyp Polny + Mocznik

300 ml
49,97 zł/l
Promocja
Cena promocyjna14,99 zł
23,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.2
z 4 opinii
SYOSS Repair Intensywna odżywka do włosów suchych i zniszczonych 250 ml

SYOSS Repair

Intensywna odżywka do włosów suchych i zniszczonych

250 ml
99,96 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 2 opinii
SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych 200 ml

SCHWARZKOPF GLISS Ultimate Repair

Ekspresowa odżywka do włosów mocno zniszczonych

200 ml
117,95 zł/l
Cena23,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029

Produkty marki SYOSS

5.0
z 1 opinii
SYOSS Volume Lift Lakier do włosów 300 ml

SYOSS Volume Lift

Lakier do włosów

300 ml
76,63 zł/l
Promocja
Cena promocyjna22,99 zł
24,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027
5.0
z 5 opinii

18% taniej

SYOSS Max Hold Lakier do włosów megamocny 300 ml

SYOSS Max Hold

Lakier do włosów megamocny

300 ml
76,63 zł/l
Cena promocyjna22,99 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2029
4.7
z 3 opinii

30% taniej

SYOSS KERATIN Spray do włosów termoochronny nadający objętość 200 ml

SYOSS KERATIN

Spray do włosów termoochronny nadający objętość

200 ml
104,95 zł/l
Cena promocyjna20,99 zł
29,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2028
4.9
z 7 opinii
SYOSS KERATIN Szampon do włosów łamliwych i osłabionych 440 ml

SYOSS KERATIN

Szampon do włosów łamliwych i osłabionych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 4 opinii
SYOSS ANTI DANDRUFF Szampon do włosów przeciwłupieżowy 440 ml

SYOSS ANTI DANDRUFF

Szampon do włosów przeciwłupieżowy

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
4.8
z 4 opinii
SYOSS Pure Fresh Suchy szampon do włosów odświeżający 200 ml

SYOSS Pure Fresh

Suchy szampon do włosów odświeżający

200 ml
120,95 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.7
z 3 opinii
SYOSS Oleo Intense Szampon do włosów suchych i matowych przywracający blask i miękkość 440 ml

SYOSS Oleo Intense

Szampon do włosów suchych i matowych przywracający blask i miękkość

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
4.8
z 5 opinii
SYOSS Repair Szampon do włosów zniszczonych i suchych 440 ml

SYOSS Repair

Szampon do włosów zniszczonych i suchych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2029
4.0
z 1 opinii
SYOSS KERATIN Odżywka do włosów suchych i łamliwych 440 ml

SYOSS KERATIN

Odżywka do włosów suchych i łamliwych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii
SYOSS Oleo Intense Intensywna odżywka do włosów suchych i matowych przywracająca blask i gładkość 250 ml

SYOSS Oleo Intense

Intensywna odżywka do włosów suchych i matowych przywracająca blask i gładkość

250 ml
99,96 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
SYOSS KERATIN Intensywna odżywka do włosów słabych i łamliwych 250 ml

SYOSS KERATIN

Intensywna odżywka do włosów słabych i łamliwych

250 ml
99,96 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029
5.0
z 1 opinii
SYOSS Intense Plex Szampon do włosów mocno zniszczonych 440 ml

SYOSS Intense Plex

Szampon do włosów mocno zniszczonych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2031
4.8
z 4 opinii
SYOSS Blonde & Silver Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych 440 ml

SYOSS Blonde & Silver

Szampon do włosów blond, rozjaśnianych i siwych

440 ml
61,11 zł/l
Cena26,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
4.0
z 1 opinii
SYOSS Anti-Grease Suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się 200 ml

SYOSS Anti-Grease

Suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się

200 ml
120,95 zł/l
Cena24,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
4.2
z 4 opinii
SYOSS Repair Intensywna odżywka do włosów suchych i zniszczonych 250 ml

SYOSS Repair

Intensywna odżywka do włosów suchych i zniszczonych

250 ml
99,96 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2029
5.0
z 5 opinii
SYOSS COLOR Odżywka do włosów farbowanych i rozjaśnianych 440 ml

SYOSS COLOR

Odżywka do włosów farbowanych i rozjaśnianych

440 ml
54,89 zł/l
Cena24,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-02-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store