Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Wędliny ze świata
Boczek
JOTY Pancetta
Pancetta JOTY 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 19 opinii

JOTY Pancetta

90 g
JOTY
Chorwacja

Cena13,29 zł
147,67 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bezglutenowy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1769.00 kJ
21.1%
Wartość energetyczna (kcal)
427.00 kcal
21.4%
Tłuszcz (g)
37.00 g
52.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
< 0.50 g
w tym cukry (g)
< 0.50 g
Białko (g)
23.00 g
46.0%
Sól (g)
3.50 g
58.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
19 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
0%
3
0%
2
0%
1
5%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
To nie jest Pancetta tylko Panceta, w dodatku opisana w j. Polskim jako boczek z tyłu opakowania co nasuwa wątpliwości co to właściwie jest
18.04.2025
1
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2026
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2026
0
0
Iullia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.09.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Michalina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2025
1
0
MARIUSZ
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2024
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2024
0
0
Zuzanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2024
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
147,67 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
JOTY
Marka:
JOTY
EAN:
3850133800834
Cena za kg:
147,67 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
JOTY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JOTY
EAN:
3850133800834

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze do 7°C.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Dobro


Marka standaryzowana

MarkaDobro

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Boczek rolowany

Wariant pokrojony

Produkty z kategorii Boczek

4.7
z 30 opinii
ELPOZO Boczek hiszpański - plastry 150 g

ELPOZO

Boczek hiszpański - plastry

150 g
91,93 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
JOTY Pancetta 90 g

JOTY

Pancetta

90 g
147,67 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
5.0
z 23 opinii
JOTY Boczek Slanina 90 g

JOTY

Boczek Slanina

90 g
144,33 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Produkty marki JOTY

5.0
z 23 opinii
JOTY Boczek Slanina 90 g

JOTY

Boczek Slanina

90 g
144,33 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store