Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Alternatywy mleka
Kokosowe
INKA Barista napój kokosowy
Barista napój kokosowy INKA 1.00l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 44 opinii

INKA Barista napój kokosowy

1 l
INKA
UE
1 szt.10 szt.

7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł/l
9,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (20% taniej)

Promocja do 18.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Przywołująca tropikalne wakacje, roślinna alternatywa dla mleka. Idealnie się spienia, dlatego będzie idealnym wyborem dla wszystkich, których kawa z pianką typu caffe latte czy cappuccino to rajskie doznanie. Barista kokosowe to niskokaloryczny, niezawierający cukru napój roślinny wzbogacony wapniem oraz witaminami B2, B12 i D.


Cechy

idealne do spieniania

bez dodatku cukru

źródło wapnia i witamin D, B2, B12

odpowiedni dla wegan


INKA Barista napój kokosowy


Produkt dostępny
Dostępne warianty
INKA Barista napój migdałowy
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
wegański
bez laktozy
Powiązane promocje
INKA Barista Owsiane 1 l
7,99 zł/szt.kupując 2 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
106.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
26.00 kcal
1.3%
Tłuszcz (g)
2.00 g
2.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.40 g
7.0%
Węglowodany (g)
0.60 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.40 g
Białko (g)
1.10 g
2.2%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Witamina B12 (µg)
0.38 g
15.2%
Witamina D (µg)
0.75 g
15.0%
Ryboflawina (B2) (mg)
0.21 mg
Wapń (mg)
120.00 mg
15.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
44 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
84%
4
14%
3
0%
2
2%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre polecam jest też polecane przez dietetyków
04.01.2026
0
0
Janusz
zweryfikowano
Zgłaszam
szczerze ? Nie wiem , nie piję , bo to na prezent.
07.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
w każdym opakowaniu przy otwieraniu odpada zakrętka
23.04.2025
0
0
Jarosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.08.2026
0
0
klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Magda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
28.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.12.2025
0
0
DOMINIKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
GRANA
Marka:
INKA
EAN:
5901154040322
Cena za kg:
7,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
INKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANA
EAN:
5901154040322

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

By uzyskać idealną piankę, najpierw schłódź napój w lodówce, następnie tuż przed podaniem podgrzej do 60 stopni i spieniaj. Wstrząśnij przed użyciem


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz góra opakowania. Po otwarciu przechowuj w lodówce, nie dłużej niż 4 dni.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

4


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Przepisy

Zostań domowym baristą! Kawa kokos i czekolada Przepis: Espresso wymieszać z 50 ml napoju kokosowego Barista. Dodać 5 łyżeczek Inki czekoladowej. 150 ml napoju kokosowego Barista spienić i dodać do kawy. Udekorować wiórkami kokosowymi i czekoladą.


Informacje producenta

Marka

Inka


Marka standaryzowana

MarkaInka

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Przywołująca tropikalne wakacje, roślinna alternatywa dla mleka. Idealnie się spienia, dlatego będzie idealnym wyborem dla wszystkich, których kawa z pianką typu caffe latte czy cappuccino to rajskie doznanie. Barista kokosowe to niskokaloryczny, niezawierający cukru napój roślinny wzbogacony wapniem oraz witaminami B2, B12 i D.


O marce

Inka jest obecna na polskim rynku od 1971 r. Już od ponad 50 lat marka stawia sobie za cel: naturalność, wysoką jakość oraz smak. Obecnie, Inka to zdecydowany lider rynkowy w kategorii kaw zbożowych w Polsce i jedna z ulubionych marek napojów roślinnych. Cieszy się zaufaniem i niesłabnącą popularnością, mając status niemal kultowej polskiej marki, znanej od pokoleń.


Dodatkowe informacje

Produkt polecany przez Mistrzynię Świata Baristów 2018 - Agnieszkę Rojewską.


Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru

źródło wapnia i witamin D, B2, B12


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój kokosowy z wapniem i witaminami

Produkty z kategorii Kokosowe

4.9
z 31 opinii
TYMBARK Just Plants Owies - kokos (bezglutenowy) 500 ml

TYMBARK Just Plants

Owies - kokos (bezglutenowy)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.8
z 44 opinii
INKA Barista napój kokosowy 1 l

INKA

Barista napój kokosowy

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026
3.7
z 3 opinii
OATLY Napój owsiany barista o smaku kokosa 1 l

OATLY

Napój owsiany barista o smaku kokosa

1 l
12,99 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
ECOMIL Coconut Napój kokosowy bez cukru BIO 1 l

ECOMIL Coconut

Napój kokosowy bez cukru BIO

1 l
13,59 zł/l
Cena13,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.7
z 3 opinii
ECOMIL Napój kokosowy bez cukru bezglutenowy BIO 500 ml

ECOMIL

Napój kokosowy bez cukru bezglutenowy BIO

500 ml
19,98 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 4 opinii
ECOMIL Napój kokosowy Barista bezglutenowy BIO 1 l

ECOMIL

Napój kokosowy Barista bezglutenowy BIO

1 l
10,99 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2027

Produkty marki INKA

5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
33,27 zł/kg
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
5.0
z 105 opinii
Nowość
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
7,99 zł/l
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
37,45 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1 l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
7,99 zł/l
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 56 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
55,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,75 zł
3,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.8
z 48 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
55,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,75 zł
3,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 43 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
55,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,75 zł
3,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 37 opinii
INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)

200 g
37,45 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 16 opinii
INKA Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna)

200 g
37,45 zł/kg
8,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-07-2027
4.8
z 20 opinii

20% taniej

INKA Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna)

100 g
79,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.9
z 22 opinii

15% taniej

INKA Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna)

100 g
84,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.8
z 12 opinii
INKA Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna)

200 g
37,45 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.9
z 14 opinii
INKA Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna)

200 g
37,45 zł/kg
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
10,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2027
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
9,99 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store