Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki pomidorowe, paprykowe
Paprykowe
Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku papryki
Chrupki ziemniaczane o smaku papryki Monster Munch 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku papryki

100 g
Monster Munch
Polska

Cena8,49 zł
84,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

produkt wegetariański

bez dodatku konserwantów

bez dodatku wzmacniaczy smaku


Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku papryki


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2315.00 kJ
27.6%
Wartość energetyczna (kcal)
555.00 kcal
27.8%
Tłuszcz (g)
34.00 g
48.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.60 g
13.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
5.00 g
5.6%
Błonnik (g)
1.70 g
Białko (g)
1.40 g
2.8%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne i niezbyt tuczące ;)
15.03.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
R
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Andrey
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.06.2025
0
0
R
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
84,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
BAHLSEN
Marka:
Monster Munch
EAN:
5905187005112
Cena za kg:
84,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
Monster Munch
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BAHLSEN
EAN:
5905187005112

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: patrz nadruk z tyłu opakowania. Przechowywać w suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.


Informacje producenta

Marka

Monster Munch


Marka producenta

MarkaLorenz

Marka standaryzowana

MarkaMonster Munch

O marce

Monster Munch to unikalne chrupki od zawsze w kształcie duszka, uwielbiane przez małych i dużych. Duszki nie zawierają dodatku konserwantów ani wzmacniaczy smaku i są wegetariańskie. Poczuj ducha rodziny z chrupkami Monster Munch i spraw, aby wspólne rodzinne chwile były strasznie przyjemne.


Dodatkowe informacje

Monster Munch Poczuj ducha zabawy!


Informacje dot. stylu życia

Produkt odpowiedni dla wegetarian


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki ziemniaczane

Wariant papryka

Produkty z kategorii Paprykowe

4.9
z 32 opinii
LAY'S BUGLES Przekąska kukurydziana o smaku papryki 75 g

LAY'S BUGLES

Przekąska kukurydziana o smaku papryki

75 g
93,20 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
CHEETOS Chipsy kukurydziane o smaku słodkie chilli 80 g

CHEETOS

Chipsy kukurydziane o smaku słodkie chilli

80 g
74,88 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CHEETOS Chipsy kukurydziane o smaku bardzo pikantnym 80 g

CHEETOS

Chipsy kukurydziane o smaku bardzo pikantnym

80 g
74,38 zł/kg
Cena5,95 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
Monster Munch Chrupki ziemniaczane o smaku papryki 100 g

Monster Munch

Chrupki ziemniaczane o smaku papryki

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store