Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Kozi i owczy
GARCIA BAQUERO Ser kozi roladka krojona
Ser kozi roladka krojona GARCIA BAQUERO 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 23 opinii

GARCIA BAQUERO Ser kozi roladka krojona

100 g
GARCIA BAQUERO
Hiszpania

Cena13,99 zł
139,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
4%
3
0%
2
4%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, delikatny i kremowy
13.10.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczna
01.10.2025
0
0
Filip
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️👍️👍️
20.05.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawartość opakowania się zmniejszyła, a smak się pogorszył. Są lepsze roladki kozie na rynku.
21.04.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Olaf
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.01.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.12.2025
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.09.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Jan
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
139,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
JANSEN
Marka:
GARCIA BAQUERO
EAN:
8412289060033
Cena za kg:
139,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
GARCIA BAQUERO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
JANSEN
EAN:
8412289060033

Produkty z kategorii Kozi i owczy

5.0
z 21 opinii

22% taniej

CASTELLI Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku 160 g

CASTELLI

Pecorino Romano ser z mleka owczego twardy w kawałku

160 g
136,19 zł/kg
Cena promocyjna21,79 zł
27,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
DELI Q Ser Manchego 130 g

DELI Q

Ser Manchego

130 g
184,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
DELI Q Ser kozi z kolendrą i kozieradką 130 g

DELI Q

Ser kozi z kolendrą i kozieradką

130 g
125,77 zł/kg
Cena16,35 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
DELI Q Ser kozi z winem 130 g

DELI Q

Ser kozi z winem

130 g
153,77 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
5.0
z 70 opinii
GOAT FARM Ser kozi (kawałek) 200 g

GOAT FARM

Ser kozi (kawałek)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 38 opinii
FRESH PACK Ser owczy Pecorino Peperoncino z papryczką chilli 110 g

FRESH PACK

Ser owczy Pecorino Peperoncino z papryczką chilli

110 g
106,27 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
FRESH PACK Ser kozi z ziołami i przyprawami 130 g

FRESH PACK

Ser kozi z ziołami i przyprawami

130 g
103,77 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
GOAT FARM Ser kozi klinek 130 g

GOAT FARM

Ser kozi klinek

130 g
125,77 zł/kg
Cena16,35 zł
Do koszyka
4.9
z 21 opinii
FRESH PACK Meelania Ser kozi 130 g

FRESH PACK

Meelania Ser kozi

130 g
109,62 zł/kg
Cena14,25 zł
Do koszyka
5.0
z 13 opinii
MAODDI Ser Pecorino Romano 200 g

MAODDI

Ser Pecorino Romano

200 g
134,95 zł/kg
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.5
z 2 opinii
BIOBAZAR Ser owczy młody BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser owczy młody BIO

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIOBAZAR Ser kozi z czarną truflą BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser kozi z czarną truflą BIO

150 g
233,27 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
4.8
z 23 opinii
GARCIA BAQUERO Ser kozi roladka krojona 100 g

GARCIA BAQUERO

Ser kozi roladka krojona

100 g
139,90 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
BIOBAZAR Ser owczy dojrzały BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser owczy dojrzały BIO

150 g
226,60 zł/kg
Cena33,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BIOBAZAR Ser kozi italiano BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser kozi italiano BIO

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
BIOBAZAR Ser kozi młody BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser kozi młody BIO

150 g
186,60 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIOBAZAR Ser kozi z kozieradką BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser kozi z kozieradką BIO

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BIOBAZAR Ser kozi dojrzały BIO 150 g

BIOBAZAR

Ser kozi dojrzały BIO

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
VEGA SOTUÉLAMOS Ser owczy z czarnym czosnkiem 200 g

VEGA SOTUÉLAMOS

Ser owczy z czarnym czosnkiem

200 g
154,95 zł/kg
Cena30,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026

Produkty marki GARCIA BAQUERO

5.0
z 18 opinii
GARCIA BAQUERO Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra) 150 g

GARCIA BAQUERO

Tacka serów hiszpańskich (Iberico, Manchego D.O.P., Queso de Cabra)

150 g
199,93 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store