Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Duże puszki
Wołowina i cielęcina
RAFI Pokarm dla kotów w puszce - wołowina
Pokarm dla kotów w puszce   wołowina RAFI 415g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 9 opinii

RAFI Pokarm dla kotów w puszce - wołowina

415 g
RAFI
Polska

4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (22% taniej)
10,82 zł/kg
4,49 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (22% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
promocja
Powiązane promocje
RAFI Pokarm dla kotów w puszce - drób 415 g
3,49 zł/szt. kupując 4 szt.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
78%
4
22%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezłej jakości karma w dobrej cenie. Dobrze pachnie, kotom smakuje.
03.02.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Anita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.08.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.05.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
01.05.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,41 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
415 g
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
Marka:
RAFI
EAN:
5900718311892
Cena za kg:
8,41 zł/kg
Waga:
415 g
Marka:
RAFI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KRAMEL PARTNER
EAN:
5900718311892

Produkty z kategorii Wołowina i cielęcina

4.9
z 16 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w cielęcinę 400 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w cielęcinę

400 g
24,73 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2028
4.9
z 9 opinii
WHISKAS 1+ Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka 400 g

WHISKAS 1+

Pokarm dla Kotów z Wołowiną w Sosie - Puszka

400 g
19,97 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2027
5.0
z 4 opinii
BUTCHER'S Delicious Dinners Karma dla kotów kawałki z wołowiną w galaretce 400 g

BUTCHER'S Delicious Dinners

Karma dla kotów kawałki z wołowiną w galaretce

400 g
18,47 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027

Produkty marki RAFI

5.0
z 10 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z jagnięciną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2028
5.0
z 5 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z wołowiną w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z wołowiną w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2028
4.9
z 8 opinii

21% taniej

RAFI Mokry pokarm dla psów z królikiem w saszetce 500 g

RAFI

Mokry pokarm dla psów z królikiem w saszetce

500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2028
4.9
z 7 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - kaczka

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-11-2028
4.9
z 24 opinii
RAFI Pokarm dla kotów w saszetce - indyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów w saszetce - indyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-11-2028
4.5
z 2 opinii
RAFI Pokarm dla kotów sterylizowanych w saszetce - tuńczyk 100 g

RAFI

Pokarm dla kotów sterylizowanych w saszetce - tuńczyk

100 g
24,90 zł/kg
3,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2028
5.0
z 1 opinii
RAFI Cat Mokra karma dla kota z rybą 415 g

RAFI Cat

Mokra karma dla kota z rybą

415 g
8,41 zł/kg
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 24-04-2027
5.0
z 14 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kota z kurczakiem 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kota z kurczakiem

1.5 kg
14,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 8 opinii
RAFI Pokarm suchy dla kotów z wołowiną 1.5 kg

RAFI

Pokarm suchy dla kotów z wołowiną

1.5 kg
14,66 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-01-2029
4.5
z 4 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2028
4.8
z 5 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2029
4.7
z 3 opinii
RAFI Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka 300 g

RAFI

Mokra karma dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną - saszetka

300 g
16,63 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2028
4.7
z 3 opinii
RAFI Mini Mokra karma dla psa z jagnięciną 185 g

RAFI Mini

Mokra karma dla psa z jagnięciną

185 g
19,41 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2027
5.0
z 2 opinii
RAFI Mokry pokarm dla psa z kaczką 185 g

RAFI

Mokry pokarm dla psa z kaczką

185 g
19,41 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028
4.7
z 6 opinii
RAFI Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce 800 g

RAFI

Mokra karma dla psów z wołowiną w puszce

800 g
12,49 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store