Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Konserwy i przetwory
Warzywa konserwowe
Papryka
PONTI Grillowana papryka w zalewie Zero Olio
Grillowana papryka w zalewie Zero Olio PONTI 290g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

PONTI Grillowana papryka w zalewie Zero Olio

290 g
PONTI
Włochy

Cena18,79 zł
64,79 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobrze przyprawiona, moja ulubiona; tym razem w promocyjnej cenie.
20.07.2025
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
AGNIESZKA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
64,79 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
290 g
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
PONTI
EAN:
8001010039389
Cena za kg:
64,79 zł/kg
Waga:
290 g
Marka:
PONTI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
8001010039389

Produkty z kategorii Papryka

4.9
z 36 opinii

22% taniej

BRACIA ZAWADZCY Papryczki czereśniowe z kremową masą serową 230 g

BRACIA ZAWADZCY

Papryczki czereśniowe z kremową masą serową

230 g
56,48 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
4.8
z 14 opinii
MOSSO Sałatka szwedzka z papryką 720 ml

MOSSO

Sałatka szwedzka z papryką

720 ml
11,79 zł/l
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2028
5.0
z 64 opinii
CASA DE MEXICO Papryka jalapeno zielona (krojona) 340 g

CASA DE MEXICO

Papryka jalapeno zielona (krojona)

340 g
17,62 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.9
z 29 opinii
CASA DE MEXICO Papryka czerwona Jalapeno krojona 340 g

CASA DE MEXICO

Papryka czerwona Jalapeno krojona

340 g
20,56 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2027
4.9
z 143 opinii
ROLNIK Papryka konserwowa ćwiartki 720 ml

ROLNIK

Papryka konserwowa ćwiartki

720 ml
11,88 zł/l
Cena8,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 29 opinii
ALLORA Papryczki czereśniowe z serkiem 150 g

ALLORA

Papryczki czereśniowe z serkiem

150 g
59,67 zł/kg
Cena8,95 zł
Do koszyka
5.0
z 16 opinii
ALLORA Zielone papryczki nadziewane serkiem 150 g

ALLORA

Zielone papryczki nadziewane serkiem

150 g
55,00 zł/kg
Cena8,25 zł
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
BRACIA ZAWADZCY Papryka konserwowa 700 g

BRACIA ZAWADZCY

Papryka konserwowa

700 g
10,84 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 53 opinii
PELLI Papryka grillowana (cała bez skóry) 314 ml

PELLI

Papryka grillowana (cała bez skóry)

314 ml
40,73 zł/l
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
IL CONTE DI ROMA Papryczki piri-piri 100 g

IL CONTE DI ROMA

Papryczki piri-piri

100 g
59,90 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027
4.8
z 11 opinii
CASA DEL SUR Papryka baby czerwona (cała) 325 g

CASA DEL SUR

Papryka baby czerwona (cała)

325 g
27,66 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2027
4.8
z 12 opinii
CASA DEL SUR Papryka baby żółta (cała) 325 g

CASA DEL SUR

Papryka baby żółta (cała)

325 g
27,66 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2027
5.0
z 5 opinii
PONTI Grillowana papryka w zalewie Zero Olio 290 g

PONTI

Grillowana papryka w zalewie Zero Olio

290 g
64,79 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Produkty marki PONTI

5.0
z 47 opinii
PONTI Oliwki zielone duże bez pestek 290 g

PONTI

Oliwki zielone duże bez pestek

290 g
44,10 zł/kg
Cena12,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 11 opinii
PONTI Kapary w occie winnym 95 g

PONTI

Kapary w occie winnym

95 g
94,63 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
4.9
z 19 opinii
PONTI Oliwki czarne bez pestek 400 g

PONTI

Oliwki czarne bez pestek

400 g
24,47 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 23 opinii
PONTI Karczochy krojone 280 g

PONTI

Karczochy krojone

280 g
70,68 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 19 opinii
PONTI Pomidory suszone w oleju słonecznikowym 280 g

PONTI

Pomidory suszone w oleju słonecznikowym

280 g
60,68 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2028
5.0
z 45 opinii
PONTI Ocet jabłkowy 500 ml

PONTI

Ocet jabłkowy

500 ml
23,98 zł/l
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
PONTI Karczochy z pieprzem i cytryną w zalewie Zero Olio 300 g

PONTI

Karczochy z pieprzem i cytryną w zalewie Zero Olio

300 g
72,63 zł/kg
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2028
4.8
z 6 opinii
PONTI Bruschetta z suszonymi pomidorami 130 g

PONTI

Bruschetta z suszonymi pomidorami

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store