Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Do sushi
SUGOI Ryż do sushi
Ryż do sushi SUGOI 2.00kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 13 opinii

SUGOI Ryż do sushi

2 kg
SUGOI
Wietnam

Cena17,99 zł
8,99 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

doskonale się klei

do wszystkich odmian suchi oraz dań kuchni japońskiej


SUGOI Ryż do sushi


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.06.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1476.00 kJ
17.6%
Wartość energetyczna (kcal)
348.00 kcal
17.4%
Tłuszcz (g)
0.90 g
1.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
78.00 g
30.0%
w tym cukry (g)
0.20 g
0.2%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
6.10 g
12.2%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
13 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra konsystencja, uwielbiam ryż krótkoziarnisty a ten nadaje się i do onigiri, i do zwykłej kuchni (miska ryżu do wołowiny, kurczaka), nie jest sypki po ugotowaniu więc łatwiej się je pałeczkami nawet dzieciom.
31.01.2026
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny ryż do sushi. Kupuję nie pierwszy raz i absolutnie bez obawień!
10.09.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Adam
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.07.2025
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
8,99 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
2 kg
Dostawca:
SAWEX
Marka:
SUGOI
EAN:
5906936677918
Cena za kg:
8,99 zł/kg
Waga:
2 kg
Marka:
SUGOI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SAWEX
EAN:
5906936677918

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od temperatury otoczenia):

Ryż dokładnie umyć pod zimną wodą i odsączyć. Następnie zalać zimną wodą w proporcjach: 1 szklanka ryżu na 1 szklankę wody. Gotować pod przykryciem, na wolnym ogniu około 10 minut. Po zagotowaniu pozostawić na 15 minut - nie zdejmować przykrywki.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Porcja 100 g Energia 1476 kJ 348 kcal 17%* %RWS* *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal).


Informacje producenta

Marka

Sugoi


Marka standaryzowana

MarkaSugoi

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ryż do sushi

Produkty z kategorii Do sushi

4.9
z 11 opinii
OISHII Ryż do sushi 1 kg

OISHII

Ryż do sushi

1 kg
11,79 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2028
5.0
z 7 opinii
RICEFIELD Ryż biały (okrągły) do sushi 1 kg

RICEFIELD

Ryż biały (okrągły) do sushi

1 kg
9,99 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2027
5.0
z 13 opinii
SUGOI Ryż do sushi 2 kg

SUGOI

Ryż do sushi

2 kg
8,99 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 29 opinii
HOUSE OF ASIA Ryż do sushi 500 g

HOUSE OF ASIA

Ryż do sushi

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.6
z 12 opinii
HOUSE OF ASIA Zestaw do sushi (dla 4-6 osób) 1 szt

HOUSE OF ASIA

Zestaw do sushi (dla 4-6 osób)

1 szt
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store