Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata zielona
Ekspresowa
Aromatyzowana
G'TEA! Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką)
Milk Oolong Herbata turkusowa 50 torebek z zawieszką G'TEA! 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

G'TEA! Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką)

75 g
G'TEA!
Kenia

Cena15,45 zł
206,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 03.09.2028

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna milk oolong. Szkoda ze już innych herbat tej firmy nie ma bo są dobre.
18.08.2026
1
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
06.04.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsza expresówka oolong, jaką piłam. Delikatna i w smaku naprawdę mleczna.
14.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszna, aromatyczna
31.10.2025
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszna
31.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
03.07.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Laura
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.03.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.02.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Oxana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
206,00 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
Marka:
G'TEA!
EAN:
5060846022357
Cena za kg:
206,00 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
G'TEA!
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SG SP. Z O. O.
EAN:
5060846022357

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zaparzać 2-3min. (80 ℃) w filiżance 240 ml.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu przy wilgotności względnej nie większej niż 70 % w szczelnie zamkniętym opakowaniu z dala od produktów o intensywnym zapachu.


Informacje producenta

Marka

G'tea!


Marka standaryzowana

Markag'tea!

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Turkusowa herbata

Wariant Milk Oolong

Produkty z kategorii Aromatyzowana

4.9
z 44 opinii
LIPTON Herbata zielona - cytrusy (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - cytrusy (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.8
z 13 opinii
DILMAH Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona o aromacie pomarańczy (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 48 opinii
LIPTON Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 52 g

LIPTON

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

52 g
134,42 zł/kg
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 9 opinii
DILMAH Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona z aromatem cytrynowym (20 tor.)

30 g
293,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.7
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.) 45 g

LIPTON

Herbata zielona - truskawki i maliny (20 tor.)

45 g
155,33 zł/kg
8,45 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.4
z 7 opinii
BIG-ACTIVE Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach) 30 g

BIG-ACTIVE

Herbata zielona herbata z matchą i limonką (20 tor. w kopertach)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.8
z 8 opinii
DILMAH Herbata zielona EARL GREY (20 tor.) 30 g

DILMAH

Herbata zielona EARL GREY (20 tor.)

30 g
333,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 43 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - cytryna (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata zielona - cytryna (20 tor. w sasz.)

33 g
169,39 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2028
5.0
z 32 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - opuncja figowa (20 tor. w sasz.) 33 g

TEEKANNE

Herbata zielona - opuncja figowa (20 tor. w sasz.)

33 g
169,39 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
5.0
z 3 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - jaśmin (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - jaśmin (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2029
4.9
z 13 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - imbir i cytryna (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - imbir i cytryna (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2028
5.0
z 27 opinii
TEEKANNE Herbata zielona - brzoskwinia (20 tor. w sasz.) 35 g

TEEKANNE

Herbata zielona - brzoskwinia (20 tor. w sasz.)

35 g
159,71 zł/kg
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2029
4.8
z 6 opinii
IRVING Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2028
4.9
z 16 opinii
LIPTON Herbata zielona - malina i granat (20 tor.) 28 g

LIPTON

Herbata zielona - malina i granat (20 tor.)

28 g
403,21 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 15 opinii
LIPTON Herbata zielona - mandarynka i pomarańcza (20 tor.) 36 g

LIPTON

Herbata zielona - mandarynka i pomarańcza (20 tor.)

36 g
313,61 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.7
z 7 opinii
IRVING Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.)

30 g
221,67 zł/kg
Cena6,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 8 opinii
LIPTON Herbata zielona - jagoda i goji (20 tor.) 43 g

LIPTON

Herbata zielona - jagoda i goji (20 tor.)

43 g
255,58 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 15 opinii
G'TEA! Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką) 75 g

G'TEA!

Herbata turkusowa MILK OOLONG (50 tor. z zawieszką)

75 g
206,00 zł/kg
Cena15,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2028
5.0
z 23 opinii
LIPTON Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek 32 g

LIPTON

Herbata zielona z nutą pigwy 20 torebek

32 g
309,06 zł/kg
Cena9,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbata zielona - mięta (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbata zielona - mięta (20 tor.)

32 g
343,44 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 1 opinii
DILMAH Zestaw herbat zielonych i zielonych z dodatkami 20 torebek (saszetki) 30 g

DILMAH

Zestaw herbat zielonych i zielonych z dodatkami 20 torebek (saszetki)

30 g
466,33 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 13 opinii
AHMAD TEA Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki) 120 g

AHMAD TEA

Twelve Teas Zestaw aromatyzowanych herbat 60 torebek (saszetki)

120 g
408,25 zł/kg
Cena48,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2028
YOGI TEA Herbata zielona energia BIO 17 torebek 31 g

YOGI TEA

Herbata zielona energia BIO 17 torebek

31 g
509,35 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 2 opinii
ENGLISH TEA SHOP Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek 24 g

ENGLISH TEA SHOP

Kolekcja herbat i herbatek Wielkanocnych BIO 12 torebek

24 g
1666,25 zł/kg
Cena39,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-11-2027

Produkty marki G'TEA!

4.7
z 6 opinii
G'TEA! Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Breakfast Time Czarna herbata 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 1 opinii
G'TEA! Herbata czarna z aromatem bergamotki 50 torebek z zawieszką 100 g

G'TEA!

Herbata czarna z aromatem bergamotki 50 torebek z zawieszką

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store