Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chipsy, nachos, popcorn
Chipsy cebulowe
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki
Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki LAY'S 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 111 opinii

LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
LAY'S
Polska
1 szt.21 szt.

6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
60,69 zł/kg
7,89 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (18% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Osadzanie się oleju wewnątrz opakowania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.


LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki


Produkt dostępny
Dostępne warianty
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g
6,49 zł/szt.kupując 3 szt.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2152.00 kJ
25.6%
Wartość energetyczna (kcal)
516.00 kcal
25.8%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.30 g
11.5%
Węglowodany (g)
52.00 g
20.0%
w tym cukry (g)
2.90 g
3.2%
Błonnik (g)
4.50 g
Białko (g)
6.10 g
12.2%
Sól (g)
1.10 g
18.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
111 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Uwielbiam smak zielonej cebulki chociaz zdarzaja sie paczki gorszej jakosci. Chcialabym aby smak byl na tym samym poziomie. Chrukosc rowniez bo tez bywa z tym roznie.
11.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
49,92 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
FRITO-LAY
Marka:
LAY'S
EAN:
5900259128898
Cena za kg:
49,92 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
LAY'S
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FRITO-LAY
EAN:
5900259128898

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Osadzanie się oleju wewnątrz opakowania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu. Najlepiej spożyć przed: patrz z przodu opakowania. Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Lay's


Marka standaryzowana

MarkaLay's

Opis produktu

Osadzanie się oleju wewnątrz opakowania jest zjawiskiem naturalnym i nie stanowi wady produktu.


Podzielony opis produktu

Functional Name Chipsy ziemniaczane

Variant o smaku zielonej cebulki

Produkty z kategorii Chipsy cebulowe

4.9
z 111 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 36 opinii

23% taniej

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI Śmietanka z cebulką 130 g

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI

Śmietanka z cebulką

130 g
46,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 42 opinii

23% taniej

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI Chipsy ziemniaczane o smaku cebulki 130 g

WIEJSKIE ZIEMNIACZKI

Chipsy ziemniaczane o smaku cebulki

130 g
46,08 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S MAX Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki 120 g

LAY'S MAX

Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku zielonej cebulki

120 g
72,92 zł/kg
Cena8,75 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
PRZYSNACKI Chipsy o smaku cebulki dymki 130 g

PRZYSNACKI

Chipsy o smaku cebulki dymki

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-11-2026
4.5
z 6 opinii
LAY'S Chispy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 40 g

LAY'S

Chispy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
CRUNCHIPS X-Cut Chipsy Ser-Cebula 130 g

CRUNCHIPS X-Cut

Chipsy Ser-Cebula

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
LONG CHIPS Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z cebulką 75 g

LONG CHIPS

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietany z cebulką

75 g
75,87 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-12-2026

Produkty marki LAY'S

4.9
z 71 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 74 opinii
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku ostrego chilli i limonki

120 g
54,08 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,65 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 107 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 72 opinii
LAY'S Stix Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym 130 g

LAY'S Stix

Chipsy ziemniaczane o smaku ketchupowym

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.8
z 56 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 47 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

130 g
49,92 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili 130 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku słodkiego tajskiego sosu chili

130 g
69,15 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 36 opinii
Nowość
LAY'S MAX Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki 120 g

LAY'S MAX

Strong Chipsy ziemniaczane karbowane o smaku sera i ostrej papryki

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 124 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane solone 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane solone

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
4.9
z 140 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku papryki

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 123 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku zielonej cebulki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 68 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku pikantnej papryki

200 g
54,95 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
4.9
z 72 opinii
LAY'S Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami 200 g

LAY'S

Chipsy ziemniaczane o smaku śmietankowego serka z ziołami

200 g
52,45 zł/kg
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki. 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku grillowanej papryki.

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
4.9
z 45 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami 180 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane o smaku jogurtu z ziołami

180 g
60,50 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
4.9
z 69 opinii
LAY'S Oven Baked Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone 110 g

LAY'S Oven Baked

Pieczone formowane chipsy ziemniaczane solone

110 g
77,18 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store