Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Przysmaki dla psa
Ciasteczka
CARNILOVE Przekąska dla psa Przepiórka Oregano
Przekąska dla psa Przepiórka Oregano CARNILOVE 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

CARNILOVE Przekąska dla psa Przepiórka Oregano

200 g
CARNILOVE
Czechy

Cena14,99 zł
74,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 14.05.2027
Dostępne warianty
CARNILOVE Przekąska dla psa Jagnięcina Żurawina
Pokaż wszystkie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Miroslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.08.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
CARNILOVE
EAN:
8595602527359
Cena za kg:
74,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
CARNILOVE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
8595602527359

Produkty z kategorii Ciasteczka

5.0
z 3 opinii

24% taniej

BRIT Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem 180 g

BRIT

Premium By Nature Przekąska dla psa z wołowiną i jabłkiem

180 g
44,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
10,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
5.0
z 69 opinii
PEDIGREE Multi Biscrok Przysmak dla Psów 200 g

PEDIGREE Multi Biscrok

Przysmak dla Psów

200 g
39,95 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
5.0
z 11 opinii
Nowość
PEDIGREE Markies Przysmak dla Psów 150 g

PEDIGREE Markies

Przysmak dla Psów

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2027
5.0
z 15 opinii
CARNILOVE Przekąska dla psa Jagnięcina Żurawina 200 g

CARNILOVE

Przekąska dla psa Jagnięcina Żurawina

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027
5.0
z 5 opinii
CARNILOVE Przekąska dla psa Przepiórka Oregano 200 g

CARNILOVE

Przekąska dla psa Przepiórka Oregano

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

Produkty marki CARNILOVE

5.0
z 15 opinii
CARNILOVE Przekąska dla psa Jagnięcina Żurawina 200 g

CARNILOVE

Przekąska dla psa Jagnięcina Żurawina

200 g
74,95 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store