Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Ipa, Apa, Ale
IGUANA Błonnik + Aminokwasy Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BIO
Błonnik + Aminokwasy Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BIO IGUANA 475ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 9 opinii

IGUANA Błonnik + Aminokwasy Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BIO

475 ml
IGUANA
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena6,99 zł
14,72 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Iguana - pierwsze na rynku prebiotyczne piwo bezalkoholowe typu lager z błonnikiem i aminokwasami z drożdży piwowarskich uzyskanych z produkcji piwa, ekstraktem z guarany i naparem z morwy białej. Białko zawarte w drożdżach ma pełny profil 20 aminokwasów. Piwo uwarzone w unikalnym procesie bez wykorzystania dealkoholizaciji. Zachwyca piwnym smakiem. Produkt odpowiedni dla wegan. Zalecana porcja niezbędna do uzyskania korzystnego działania - 1 butelka (475 ml) zawiera: 47,5 mg ekstraktu z guarany i 23,75 mg naparu z owoców morwy białej, co daje 10 mg ekstraktu i 5 mg naparu w, 100 ml napoju. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy styl życia są istotne.


Cechy

metabolizm

patent - formuła 20 aminokwasów

błonnik + aminokwasy

źródło błonnika pokarmowego

alk. 0 % obj.

przyjemne z pożytecznym


IGUANA Błonnik + Aminokwasy Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) BIO


Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
bio
Oznakowanie Nutri-Score
Nutri-Score to system znakowania pokazujący wartość produktu w diecie, którego celem jest ułatwienie dokonywania prawidłowych wyborów żywieniowych. Produkty oznaczone literami A i B to produkty ważne w diecie, które warto spożywać w większej ilości. Produkty oznaczone literą C to produkty, które powinny być spożywane w sposób umiarkowany. Z kolei oznaczenie D i E wskazuje produkty, których spożycie powinno być ograniczone.

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
112.00 kJ
1.3%
Wartość energetyczna (kcal)
27.00 kcal
1.4%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.90 g
1.9%
w tym cukry (g)
3.20 g
3.6%
Błonnik (g)
3.00 g
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,72 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
475 ml
Dostawca:
DRINK ID
Marka:
IGUANA
EAN:
5905689311117
Cena za kg:
14,72 zł/l
Pojemność:
475 ml
Marka:
IGUANA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DRINK ID
EAN:
5905689311117

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Osad na dnie jest zjawiskiem naturalnym - wymieszać przed spożyciem.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie zamrażać.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-11, Rolnictwo UE/spoza UE


Informacje producenta

Marka

Iguana


Marka standaryzowana

MarkaIguana

Logotypy stron trzecich

Unijne logo rolnictwa ekologicznego

V-Label (European Vegetarian Union)


Opis produktu

Iguana - pierwsze na rynku prebiotyczne piwo bezalkoholowe typu lager z błonnikiem i aminokwasami z drożdży piwowarskich uzyskanych z produkcji piwa, ekstraktem z guarany i naparem z morwy białej. Białko zawarte w drożdżach ma pełny profil 20 aminokwasów. Piwo uwarzone w unikalnym procesie bez wykorzystania dealkoholizaciji. Zachwyca piwnym smakiem. Produkt odpowiedni dla wegan. Zalecana porcja niezbędna do uzyskania korzystnego działania - 1 butelka (475 ml) zawiera: 47,5 mg ekstraktu z guarany i 23,75 mg naparu z owoców morwy białej, co daje 10 mg ekstraktu i 5 mg naparu w, 100 ml napoju. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy styl życia są istotne.


Dodatkowe informacje

Butelka bezzwrotna.


Oświadczenia żywieniowe

źródło błonnika pokarmowego


Informacje dot. stylu życia

Organiczne

Produkt odpowiedni dla wegan


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo bezalkoholowe

Produkty z kategorii Ipa, Apa, Ale

4.9
z 23 opinii
INNE BECZKI Free IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

Free IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
MIŁOSŁAW IPA Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

IPA Piwo Bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
10,78 zł/l
Frisco poleca
Cena5,39 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
PINTA Piwo bezalkoholowe Mini-Maxi IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo bezalkoholowe Mini-Maxi IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
5.0
z 24 opinii
KSIĄŻĘCE IPA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KSIĄŻĘCE IPA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
MIŁOSŁAW Makłowicz Arcybezalko Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

MIŁOSŁAW

Makłowicz Arcybezalko Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,58 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
BAVARIA IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,91 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
Nowość
AMBER IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

IPA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store