Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma dla ptaków
VITAPOL Karmeo Karma pełnoporcjowa dla papużek falistych
Karma pełnoporcjowa dla papużek falistych Karmeo VITAPOL 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

VITAPOL Karmeo Karma pełnoporcjowa dla papużek falistych

500 g
VITAPOL
Polska

Cena10,99 zł
21,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 24.11.2027

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
MEGA ZOO
Marka:
VITAPOL
EAN:
5904479021007
Cena za kg:
21,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
VITAPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MEGA ZOO
EAN:
5904479021007

Produkty z kategorii Karma dla ptaków

5.0
z 2 opinii
VITAPOL Karmeo Karma pełnoporcjowa dla papużek falistych 500 g

VITAPOL Karmeo

Karma pełnoporcjowa dla papużek falistych

500 g
21,98 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
5.0
z 3 opinii
VITAPOL Smakers Kolba miodowa dla papużki falistej (2 szt.) 90 g

VITAPOL Smakers

Kolba miodowa dla papużki falistej (2 szt.)

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

Produkty marki VITAPOL

5.0
z 3 opinii
VITAPOL Smakers Kolba miodowa dla papużki falistej (2 szt.) 90 g

VITAPOL Smakers

Kolba miodowa dla papużki falistej (2 szt.)

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-12-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store