Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Szampan
Biały
Wytrawny
RUINART Blanc de Blancs szampan
Blanc de Blancs szampan RUINART 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

RUINART Blanc de Blancs szampan

RUINART
750 ml
zawartość alkoholu: 12%
Francja
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena474,99 zł
633,32 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.12.2030
Parametry
Cena za kg:
633,32 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
MOËT HENNESSY POLSKA
Marka:
RUINART
EAN:
3185370712009
Cena za kg:
633,32 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
RUINART
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
MOËT HENNESSY POLSKA
EAN:
3185370712009

Produkty z kategorii Biały

5.0
z 2 opinii
VEUVE CLICQUOT Brut szampan w kartoniku 750 ml

VEUVE CLICQUOT

Brut szampan w kartoniku

750 ml
293,32 zł/l
Frisco poleca
Cena219,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
MOET & CHANDON Brut Imperial szampan w kartoniku 750 ml

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan w kartoniku

750 ml
266,65 zł/l
Frisco poleca
Cena199,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
VEUVE CLICQUOT Brut szampan 375 ml

VEUVE CLICQUOT

Brut szampan

375 ml
493,31 zł/l
Cena184,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARIE STUART Reserva szampan brut 750 ml

MARIE STUART

Reserva szampan brut

750 ml
266,65 zł/l
Cena199,99 zł
Do koszyka
MOET & CHANDON Brut Imperial szampan 1.5 l

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan

1.5 l
363,33 zł/l
Cena544,99 zł
Do koszyka
MOET & CHANDON Brut Imperial szampan w kartoniku 1.5 l

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan w kartoniku

1.5 l
429,99 zł/l
Cena644,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
MOET & CHANDON Brut Imperial szampan 375 ml

MOET & CHANDON

Brut Imperial szampan

375 ml
493,31 zł/l
Cena184,99 zł
Do koszyka
RUINART Blanc de Blancs szampan 750 ml

RUINART

Blanc de Blancs szampan

750 ml
633,32 zł/l
Cena474,99 zł
Do koszyka

Produkty marki RUINART

RUINART Rose Brut szampan 750 ml

RUINART

Rose Brut szampan

750 ml
659,99 zł/l
Cena494,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
RUINART Brut szampan 750 ml

RUINART

Brut szampan

750 ml
433,32 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store