Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Warzywa i owoce
Kiszonki, surówki i sałatki
Surówka
MATYJASZCZYK Surówka porowa
Surówka porowa MATYJASZCZYK 300g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 173 opinii

MATYJASZCZYK Surówka porowa

300 g
MATYJASZCZYK
Polska

Cena5,49 zł
18,30 zł/kg
Kaucja: + 0,50 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
MATYJASZCZYK Surówka wiosenna
Pokaż wszystkie
Tagi
Lokalni Dostawcy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
173 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
19.05.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszna. Wyrazista.
23.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna, polecam.
24.01.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Raz lepiej raz gorzej
23.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
świeża, smaczna
26.06.2025
0
0
KINGA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna
26.06.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Bo lubię
12.06.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny słodkawy smak
12.03.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra surówka
03.03.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Super 👍️
21.02.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo pyszna surówka
04.02.2025
1
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Poprostu nie jest tak smaczna jak inne sałatki porowe które jadłam.
06.12.2024
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
surówka bardzo smaczna ale za dużo w niej sosu.
26.11.2024
1
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo smaczna
05.11.2024
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna
19.07.2024
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Nuezła surówka
10.04.2024
0
0
Bogumiła
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
21.02.2024
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
bez uwag
29.01.2024
0
0
Liwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Zwykła surówka, jakich wiele
23.11.2023
0
0
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobta surówka
07.10.2023
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
WIGANT
Marka:
MATYJASZCZYK
EAN:
5903240683222
Cena za kg:
18,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
MATYJASZCZYK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WIGANT
EAN:
5903240683222

Produkty z kategorii Surówka

4.7
z 186 opinii
CHARSZNICKIE Surówka z kapusty kiszonej BIO 650 g

CHARSZNICKIE

Surówka z kapusty kiszonej BIO

650 g
23,06 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.8
z 173 opinii
MATYJASZCZYK Surówka porowa 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka porowa

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.8
z 230 opinii
MATYJASZCZYK Surówka Colesław 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka Colesław

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
MATYJASZCZYK Surówka żydowska 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka żydowska

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 92 opinii
MATYJASZCZYK Surówka wiosenna 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka wiosenna

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 149 opinii
MATYJASZCZYK Marchewka z chrzanem 300 g

MATYJASZCZYK

Marchewka z chrzanem

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 133 opinii
MATYJASZCZYK Surówka z kiszonej kapusty 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka z kiszonej kapusty

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.3
z 66 opinii
MATYJASZCZYK Surówka z czerwonej kapusty 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka z czerwonej kapusty

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 192 opinii
MATYJASZCZYK Surówka z czerwonych buraków 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka z czerwonych buraków

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Produkty marki MATYJASZCZYK

4.8
z 230 opinii
MATYJASZCZYK Surówka Colesław 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka Colesław

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 133 opinii
MATYJASZCZYK Surówka żydowska 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka żydowska

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 92 opinii
MATYJASZCZYK Surówka wiosenna 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka wiosenna

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.7
z 81 opinii
MATYJASZCZYK Sałatka Jarzynowa 400 g

MATYJASZCZYK

Sałatka Jarzynowa

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.8
z 149 opinii
MATYJASZCZYK Marchewka z chrzanem 300 g

MATYJASZCZYK

Marchewka z chrzanem

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.8
z 133 opinii
MATYJASZCZYK Surówka z kiszonej kapusty 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka z kiszonej kapusty

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.3
z 66 opinii
MATYJASZCZYK Surówka z czerwonej kapusty 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka z czerwonej kapusty

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 192 opinii
MATYJASZCZYK Surówka z czerwonych buraków 300 g

MATYJASZCZYK

Surówka z czerwonych buraków

300 g
18,30 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store