Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Długi
Linguine
RUMMO Makaron linguine
Makaron linguine RUMMO 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 43 opinii

RUMMO Makaron linguine

500 g
RUMMO
Włochy

Cena7,19 zł
14,38 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 31.10.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1510.00 kJ
18.0%
Wartość energetyczna (kcal)
356.00 kcal
17.8%
Tłuszcz (g)
1.60 g
2.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.30 g
1.5%
Węglowodany (g)
69.50 g
26.7%
w tym cukry (g)
3.10 g
3.4%
Błonnik (g)
2.90 g
Białko (g)
14.50 g
29.0%
Sól (g)
0.01 g
0.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Olga
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy, prawdziwy włoski makaron
04.01.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
po prostu dobry...
14.08.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.08.2026
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Vlatka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Anastazja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.05.2026
0
0
Oleksandr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
14,38 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
Marka:
RUMMO
EAN:
8008343200134
Cena za kg:
14,38 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
RUMMO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
DEVELEY POLSKA
EAN:
8008343200134

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować(Od temperatury otoczenia):

Wskazówka: czas gotowania: 10 minut. Zalecamy jednak sprawdzenie miękkości makaronu w trakcie gotowania, dopasowując ją do indywidualnego smaku.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Rummo


Marka standaryzowana

MarkaRummo

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Pochodzenie

Włochy. Pochodzenie pszenicy: UE i spoza UE


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Makaron

Wariant linguine no 13

Produkty z kategorii Długi

5.0
z 43 opinii
RUMMO Makaron linguine 500 g

RUMMO

Makaron linguine

500 g
14,38 zł/kg
Cena7,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2028

Produkty marki RUMMO

5.0
z 60 opinii
RUMMO Makaron penne rigate (rurki skośne) 500 g

RUMMO

Makaron penne rigate (rurki skośne)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
5.0
z 47 opinii
RUMMO Makaron fusilli (świderki) 500 g

RUMMO

Makaron fusilli (świderki)

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2028
5.0
z 41 opinii
RUMMO Makaron spaghetti grossi 500 g

RUMMO

Makaron spaghetti grossi

500 g
15,98 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-11-2028
4.9
z 94 opinii
RUMMO Gnocchi ziemniaczane 500 g

RUMMO

Gnocchi ziemniaczane

500 g
19,98 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.8
z 19 opinii
RUMMO Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe 500 g

RUMMO

Gnocchi ziemniaczane bezglutenowe

500 g
23,58 zł/kg
Cena11,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store