Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 4
BEBIKO Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia
Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia Junior 4 BEBIKO 600g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

BEBIKO Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

3 kg
BEBIKO
Polska
1 szt.5 szt.

Frisco poleca
Cena218,20 zł
72,73 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 11.07.2027
Tagi
promocja
Frisco okazja
Parametry
Cena za kg:
72,73 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
3 kg
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
Marka:
BEBIKO
EAN:
5900852059025
Cena za kg:
72,73 zł/kg
Waga:
3 kg
Marka:
BEBIKO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NUTRICIA GRUPA VAT
EAN:
5900852059025

Produkty z kategorii Mleko 4

5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
BEBILON Profutura 4 800 g

BEBILON

Profutura 4

800 g
61,24 zł/kg
Cena promocyjna48,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026
NESTLE NAN OPTIPRO 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
BEBIKO Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 4

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 1 opinii
BEBILON 4 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 2 roku 800 g

BEBILON

4 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 2 roku

800 g
81,24 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
HIPP COMBIOTIK 4 Junior Mleko dla dzieci po 2. roku 550 g

HIPP COMBIOTIK 4 Junior

Mleko dla dzieci po 2. roku

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
BEBILON 4 Pronutra-Advance Mleko modyfikowane po 2. roku życia 1 kg

BEBILON

4 Pronutra-Advance Mleko modyfikowane po 2. roku życia

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BEBIKO

5.0
z 3 opinii
BEBIKO 2 Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia 600 g

BEBIKO 2

Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
BEBIKO 2R Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia 600 g

BEBIKO 2R

Mleko następne dla niemowląt powyżej 6. miesiąca życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2027
5.0
z 5 opinii
BEBIKO Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 4

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 1 opinii
BEBIKO Junior 4R Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 4R

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
5.0
z 2 opinii
BEBIKO Junior 3 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 3

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
5.0
z 1 opinii
BEBIKO Junior 3 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku o smaku waniliowym 600 g

BEBIKO Junior 3

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 1. roku o smaku waniliowym

600 g
78,32 zł/kg
Cena46,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-04-2027
BEBIKO PRO+3 Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia 700 g

BEBIKO PRO+3

Mleko modyfikowane dla dzieci powyżej 1. roku życia

700 g
81,41 zł/kg
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-03-2027
BEBIKO PRO+2 Mleko następne dla niemowląt powyżej 6 miesiąca 700 g

BEBIKO PRO+2

Mleko następne dla niemowląt powyżej 6 miesiąca

700 g
81,41 zł/kg
Cena56,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 2 opinii
BEBIKO Junior 5 Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka 600 g

BEBIKO Junior 5

Odżywcza formuła na bazie mleka dla przedszkolaka

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store