Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Dla malucha i rodziców
Mleka modyfikowane
Mleko 4

Mleko 4

Wróć do Mleka modyfikowane




5.0
z 1 opinii
NESTLE NAN OPTIPRO PLUS 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku 800 g

NESTLE NAN OPTIPRO PLUS

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2 roku

800 g
62,49 zł/kg
59,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
74,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

BEBILON Profutura 4 800 g

BEBILON

Profutura 4

800 g
61,24 zł/kg
Cena promocyjna48,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2026

NESTLE NAN OPTIPRO 4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku 650 g

NESTLE NAN OPTIPRO

4 Mleko modyfikowane dla dzieci po 2. roku

650 g
81,52 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

5.0
z 5 opinii
BEBIKO Junior 4 Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia 600 g

BEBIKO Junior 4

Odżywcza formuła na bazie mleka dla dzieci powyżej 2. roku życia

600 g
76,65 zł/kg
Cena45,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027

5.0
z 1 opinii
BEBILON 4 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 2 roku 800 g

BEBILON

4 Mleko modyfikowane z Pronutra-Advance po 2 roku

800 g
81,24 zł/kg
Cena64,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027

HIPP COMBIOTIK 4 Junior Mleko dla dzieci po 2. roku 550 g

HIPP COMBIOTIK 4 Junior

Mleko dla dzieci po 2. roku

550 g
96,35 zł/kg
Cena52,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

BEBILON 4 Pronutra-Advance Mleko modyfikowane po 2. roku życia 1 kg

BEBILON

4 Pronutra-Advance Mleko modyfikowane po 2. roku życia

1 kg
89,99 zł/kg
Cena89,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store