Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Burgery, filety, sznycle
BEYOND MEAT Burger roślinny
Burger roślinny BEYOND MEAT 226g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 17 opinii

BEYOND MEAT Burger roślinny

226 g
BEYOND MEAT
Holandia

Cena32,99 zł
145,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt chwilowo niedostępny
Tagi
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
820.00 kJ
9.8%
Wartość energetyczna (kcal)
196.00 kcal
9.8%
Tłuszcz (g)
12.00 g
17.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.90 g
14.5%
Węglowodany (g)
5.60 g
2.2%
w tym cukry (g)
0.60 g
0.7%
Białko (g)
16.00 g
32.0%
Sól (g)
0.75 g
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
17 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.06.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Max
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.01.2026
0
0
Luiza
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.11.2025
0
0
Kamila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.08.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Aga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Areta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.05.2025
0
0
Sylvain
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.04.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
145,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
226 g
Dostawca:
FOODS BROTHERS
Marka:
BEYOND MEAT
EAN:
8715331032164
Cena za kg:
145,97 zł/kg
Waga:
226 g
Marka:
BEYOND MEAT
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FOODS BROTHERS
EAN:
8715331032164

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Instrukcje dotyczące przyrządzenia(Ogólnie):

Zalecany sposób przyrządzania Dokładnie podgrzej produkt. Nie spożywać na surowo.

Smażyć w płytkim tłuszczu(Od postaci schłodzonej):

Patelnia: Rozgrzać nieprzywierającą patelnię na średnim ogniu. Beyond Burger włożyć do patelni i smażyć dokładnie przez przynajmniej 9 minut (4-5 minuty na stronę).

Grillować(Od postaci schłodzonej):

Grill: Rozgrzać grilla do wysokiej temperatury i grillować Beyond Burger, przez co najmniej 8 minut (4 minuty na stronę).


Przechowywanie

Należy spożyć do: Patrz opakowanie Przechowywać w lodówce (0-7 °C). Przygotować i skonsumować w dniu otwarcia opakowania. Nie zamrażać ponownie.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 7


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej. Masa netto: 226 g e (2 x 113 g)


Informacje producenta

Marka

Beyond Burger


Marka standaryzowana

MarkaBeyond Burger

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Burger roślinny

Wariant Original

Produkty z kategorii Burgery, filety, sznycle

4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Filet roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Filet roślinny 2 porcje

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
GARDEN GOURMET Fileciki Roślinne 175 g

GARDEN GOURMET

Fileciki Roślinne

175 g
97,09 zł/kg
Cena16,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 25 dniPrzydatny ok. 25 dni
4.9
z 17 opinii
GARDEN GOURMET Wegańskie Fileciki 160 g

GARDEN GOURMET

Wegańskie Fileciki

160 g
99,94 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
4.9
z 86 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny Burger 170 g

DOBRA KALORIA

Roślinny Burger

170 g
44,65 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
4.9
z 62 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Nuggetsy a'la kurczak 175 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Nuggetsy a'la kurczak

175 g
61,66 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
4.8
z 16 opinii
VIVERA Sznycel wegański w panierce 200 g

VIVERA

Sznycel wegański w panierce

200 g
82,95 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 23 dniPrzydatny ok. 23 dni
4.9
z 41 opinii
DOBRA KALORIA Roślinny sznycel 190 g

DOBRA KALORIA

Roślinny sznycel

190 g
59,42 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 19 dniPrzydatny ok. 19 dni
5.0
z 10 opinii
VIVERA Roślinne paluszki 189 g

VIVERA

Roślinne paluszki

189 g
87,04 zł/kg
Cena16,45 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 21 dniPrzydatny ok. 21 dni
4.9
z 57 opinii
GARDEN GOURMET Burger roślinny 2 porcje 150 g

GARDEN GOURMET

Burger roślinny 2 porcje

150 g
106,60 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 24 dniPrzydatny ok. 24 dni
5.0
z 114 opinii
GARDEN GOURMET Wegański sznycel 2 porcje 180 g

GARDEN GOURMET

Wegański sznycel 2 porcje

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 22 dniPrzydatny ok. 22 dni
5.0
z 11 opinii
VIVERA Roślinne nuggetsy 180 g

VIVERA

Roślinne nuggetsy

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 20 dniPrzydatny ok. 20 dni
4.9
z 17 opinii
LUNTER Śniadanie z tofu bez jajek 190 g

LUNTER

Śniadanie z tofu bez jajek

190 g
52,37 zł/kg
Cena9,95 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
BEZMIĘSNY Schab ze śliwką 100 g

BEZMIĘSNY

Schab ze śliwką

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 36 opinii
GARDEN GOURMET Sznycel Kalafior 186 g

GARDEN GOURMET

Sznycel Kalafior

186 g
89,19 zł/kg
Cena16,59 zł
Do koszyka

Produkty marki BEYOND MEAT

4.6
z 12 opinii
BEYOND MEAT Beyond Mince 250 g

BEYOND MEAT

Beyond Mince

250 g
119,96 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.8
z 13 opinii
BEYOND MEAT Kiełbaski 200 g

BEYOND MEAT

Kiełbaski

200 g
174,95 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store