Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Gouda
DELI Q Ser gouda z dzikim czosnkiem
Ser gouda z dzikim czosnkiem DELI Q 130g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.7
z 31 opinii

DELI Q Ser gouda z dzikim czosnkiem

130 g
DELI Q
Holandia

Cena11,99 zł
92,23 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
DELI Q Ser Gouda zielone pesto
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.7
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
74%
4
23%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek jadalny a nawet smaczny 😜 polecam
29.08.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser bardzo smaczny ale mógłby być twardszy
06.08.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszny
12.06.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.03.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
04.02.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
12.01.2026
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.12.2025
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.08.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.08.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
92,23 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
130 g
Dostawca:
EUROSER
Marka:
DELI Q
EAN:
5902431274867
Cena za kg:
92,23 zł/kg
Waga:
130 g
Marka:
DELI Q
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROSER
EAN:
5902431274867

Produkty z kategorii Gouda

4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
41,40 zł/kg
Cena10,35 zł
Do koszyka
4.9
z 97 opinii
SERENADA Ser Gouda w kawałku 250 g

SERENADA

Ser Gouda w kawałku

250 g
47,80 zł/kg
Cena11,95 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
Nowość
DELI Q Ser Gouda pomidory i oliwki 130 g

DELI Q

Ser Gouda pomidory i oliwki

130 g
109,15 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
DELI Q Ser Gouda zielone pesto 130 g

DELI Q

Ser Gouda zielone pesto

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
DELI Q Ser Gouda z truflami 130 g

DELI Q

Ser Gouda z truflami

130 g
145,31 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
4.7
z 31 opinii
DELI Q Ser gouda z dzikim czosnkiem 130 g

DELI Q

Ser gouda z dzikim czosnkiem

130 g
92,23 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
DELI Q Ser Gouda czerwone pesto 130 g

DELI Q

Ser Gouda czerwone pesto

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
DELI Q Ser Gouda z pieprzem 130 g

DELI Q

Ser Gouda z pieprzem

130 g
109,15 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
FRESH PACK Ser gouda 130 g

FRESH PACK

Ser gouda

130 g
71,46 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
4.9
z 28 opinii
POLMLEK Ser Gouda blok 3 kg

POLMLEK

Ser Gouda blok

~3 kg
26,66 zł/kg
Cena79,99 zł
Do koszyka

Produkty marki DELI Q

4.8
z 32 opinii
Nowość
DELI Q Ser Gouda pomidory i oliwki 130 g

DELI Q

Ser Gouda pomidory i oliwki

130 g
109,15 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
4.9
z 37 opinii
DELI Q Ser Gouda zielone pesto 130 g

DELI Q

Ser Gouda zielone pesto

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
DELI Q Ser Gouda z truflami 130 g

DELI Q

Ser Gouda z truflami

130 g
145,31 zł/kg
Cena18,89 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
DELI Q Ser Gouda czerwone pesto 130 g

DELI Q

Ser Gouda czerwone pesto

130 g
99,92 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.9
z 16 opinii
DELI Q Ser Gouda z pieprzem 130 g

DELI Q

Ser Gouda z pieprzem

130 g
109,15 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
4.9
z 59 opinii
DELI Q Ser Hiszpański 130 g

DELI Q

Ser Hiszpański

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
DELI Q Ser Manchego 130 g

DELI Q

Ser Manchego

130 g
184,54 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 55 opinii
DELI Q Ser kozi z kolendrą i kozieradką 130 g

DELI Q

Ser kozi z kolendrą i kozieradką

130 g
125,77 zł/kg
Cena16,35 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
DELI Q Ser topiony kozio/owczy 130 g

DELI Q

Ser topiony kozio/owczy

130 g
105,00 zł/kg
Cena13,65 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
DELI Q Ser kozi z winem 130 g

DELI Q

Ser kozi z winem

130 g
153,77 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store