Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Karmelowe
TWIX Baton z karmelem i czekoladą
Baton z karmelem i czekoladą TWIX 75g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 31 opinii

TWIX Baton z karmelem i czekoladą

75 g
TWIX

Cena4,99 zł
66,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
TWIX to odrobina słodkiego szaleństwa zamknięta w dwóch niezwykle kruchych, podłużnych ciasteczkach herbatnikowych, z których każde ma długość 110 mm.
Słodkie paluszki pokryte zostały warstwą niezwykle kuszącego karmelu, który skrywa się pod dodatkową polewą z mlecznej czekolady. To połączenie gwarantuje prawdziwą eksplozję smaku. Najpierw ciasteczka delikatnie chrupią w naszych ustach, a po chwili rozpływa się w nich bardzo przyjemny krem i czekolada.
Baton ten doskonale sprawdzi się w czasie przerwy w pracy, czy w szkole. Nie tylko będzie chwilą przyjemności, ale też porządną porcją energii.

Cechy

Ciastko

Karmel

Czekolada


TWIX Baton z karmelem i czekoladą


Produkt dostępny

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2064.00 kJ
24.6%
Wartość energetyczna (kcal)
493.00 kcal
24.7%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
65.00 g
25.0%
w tym cukry (g)
48.00 g
53.3%
Białko (g)
4.60 g
9.2%
Sól (g)
0.39 g
6.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
31 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.07.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.03.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
TWIX
EAN:
5900951312250
Cena za kg:
66,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
TWIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900951312250

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Rodzaj przechowywania

Typ:Przechowywać w temperaturze otoczenia


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

(2 x 37.5 g) = 75 g e


Informacje producenta

Marka

Twix


Marka standaryzowana

MarkaTwix

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Lewy czy prawy? Wybierz Twix Xtra


Dodatkowe informacje

W 100 % zweryfikowane jako kakao pozyskane w sposób odpowiedzialny. Kupujemy ilość kakao pozyskiwanego w sposób odpowiedzialny, odpowiadającą ilości użytej w tym produkcie. Dowiedz się więcej na stronie www.mars.com/Cocoa-Europe


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Ciasteczka oblane karmelem i mleczną czekoladą

Wariant Xtra

Produkty z kategorii Karmelowe

5.0
z 31 opinii
SANTE Go on baton energy 45 g

SANTE

Go on baton energy

45 g
53,11 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,55 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.8
z 37 opinii

23% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% słony karmel 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% słony karmel

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
5,15 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 11 opinii
OSHEE Protein Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym 48 g

OSHEE Protein

Baton proteinowy o smaku kokosowo-karmelowym

48 g
114,38 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 103 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem toffi 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem toffi

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 46 opinii
WEDEL Pawełek Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel 45 g

WEDEL Pawełek

Baton czekoladowy z nadzieniem słony karmel

45 g
55,33 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
5.0
z 57 opinii
SNICKERS Baton z karmelem i orzechami 50 g

SNICKERS

Baton z karmelem i orzechami

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
5.0
z 66 opinii
TWIX Baton z karmelem i czekoladą 50 g

TWIX

Baton z karmelem i czekoladą

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
5.0
z 47 opinii
CADBURY Picnic Baton z czekolady mlecznej z karmelem 48 g

CADBURY Picnic

Baton z czekolady mlecznej z karmelem

48 g
95,63 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 45 opinii
SNICKERS Potrójny baton z karmelem i orzechami 112 g

SNICKERS

Potrójny baton z karmelem i orzechami

112 g
65,98 zł/kg
Cena7,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 19 opinii
WEDEL Bajeczny Baton orzechowy CRUNCHY KARMEL 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton orzechowy CRUNCHY KARMEL

40 g
89,75 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
5.0
z 44 opinii
MARS Baton z nadzieniem nugatowo-karmelowym 51 g

MARS

Baton z nadzieniem nugatowo-karmelowym

51 g
78,24 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-01-2027
5.0
z 5 opinii
OSHEE Baton proteinowy o smaku waniliowo-karmelowym 49 g

OSHEE

Baton proteinowy o smaku waniliowo-karmelowym

49 g
142,65 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
5.0
z 31 opinii
TWIX Baton z karmelem i czekoladą 75 g

TWIX

Baton z karmelem i czekoladą

75 g
66,53 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
MARS Baton z nadzieniem nugatowo-karmelowym 70 g

MARS

Baton z nadzieniem nugatowo-karmelowym

70 g
84,14 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2027
5.0
z 23 opinii
TWIX WHITE Ciasteczka oblane karmelem i białą czekoladą 46 g

TWIX WHITE

Ciasteczka oblane karmelem i białą czekoladą

46 g
94,57 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka

Produkty marki TWIX

5.0
z 66 opinii
TWIX Baton z karmelem i czekoladą 50 g

TWIX

Baton z karmelem i czekoladą

50 g
79,80 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
TWIX Krem czekoladowy 200 g

TWIX

Krem czekoladowy

200 g
79,95 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
5.0
z 23 opinii
TWIX WHITE Ciasteczka oblane karmelem i białą czekoladą 46 g

TWIX WHITE

Ciasteczka oblane karmelem i białą czekoladą

46 g
94,57 zł/kg
Cena4,35 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store