Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Cukierki, lizaki i gumy
Gumy do żucia
Balonowe
CHUPA CHUPS Guma balonowa bez cukru
Guma balonowa bez cukru CHUPA CHUPS 72g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

CHUPA CHUPS Guma balonowa bez cukru

72 g
CHUPA CHUPS
Turcja

Cena7,75 zł
107,64 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

bez cukru


CHUPA CHUPS Guma balonowa bez cukru


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.03.2028
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
738.00 kJ
8.8%
Wartość energetyczna (kcal)
177.00 kcal
8.9%
Tłuszcz (g)
0.10 g
0.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
72.00 g
27.7%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
w tym poliole (g)
72.00 g
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
107,64 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
72 g
Dostawca:
PERFETTI VAN MELLE
Marka:
CHUPA CHUPS
EAN:
80780571
Cena za kg:
107,64 zł/kg
Waga:
72 g
Marka:
CHUPA CHUPS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PERFETTI VAN MELLE
EAN:
80780571

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawiera źródło fenyloalaniny.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Informacje producenta

Marka

Chupa Chups


Marka standaryzowana

MarkaChupa Chups

Oświadczenia żywieniowe

bez cukru


Informacje dot. stylu życia

Bez cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Guma balonowa bez cukru

Produkty z kategorii Balonowe

4.9
z 58 opinii
Nowość
MAMBA Gumy rozpuszczalne 106 g

MAMBA

Gumy rozpuszczalne

106 g
39,15 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 20 opinii
MAMBA Gumy rozpuszczalne o smakach tropikalnych 106 g

MAMBA

Gumy rozpuszczalne o smakach tropikalnych

106 g
39,15 zł/kg
Cena4,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
CHUPA CHUPS Guma balonowa bez cukru 72 g

CHUPA CHUPS

Guma balonowa bez cukru

72 g
107,64 zł/kg
Cena7,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

Produkty marki CHUPA CHUPS

5.0
z 3 opinii
CHUPA CHUPS Sour Bombs Kwaśne żelki 90 g

CHUPA CHUPS

Sour Bombs Kwaśne żelki

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
4.9
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Mini Tubes Kwaśne żelki rurki 90 g

CHUPA CHUPS

Mini Tubes Kwaśne żelki rurki

90 g
52,78 zł/kg
Cena4,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.5
z 6 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe bez cukru 10 szt. 110 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe bez cukru 10 szt.

110 g
136,27 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 9 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki truskawkowe 10 szt. 120 g

CHUPA CHUPS

Lizaki truskawkowe 10 szt.

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 9 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, coli i truskawkowo-śmietankowym 10 szt. 120 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, coli i truskawkowo-śmietankowym 10 szt.

120 g
72,42 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
5.0
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, pomarańczowym i coli z wit C. 18 szt. 108 g

CHUPA CHUPS

Lizaki wielosmakowe o smaku truskawkowym, jabłkowym, pomarańczowym i coli z wit C. 18 szt.

108 g
80,46 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2028
4.8
z 8 opinii
CHUPA CHUPS Żelki kwaśne kąski 90 g

CHUPA CHUPS

Żelki kwaśne kąski

90 g
55,44 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 14 opinii
CHUPA CHUPS Korale z cukierków pudrowych 18 g

CHUPA CHUPS

Korale z cukierków pudrowych

18 g
77,22 zł/kg
Cena1,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Mieszanka słodyczy Halloween 300 g

CHUPA CHUPS

Mieszanka słodyczy Halloween

300 g
96,63 zł/kg
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
5.0
z 2 opinii
CHUPA CHUPS Lizaki Wielosmakowe XXL z Gumą balonową 29 g

CHUPA CHUPS

Lizaki Wielosmakowe XXL z Gumą balonową

29 g
103,10 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku truskawka 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku truskawka

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Nowość
CHUPA CHUPS Popcorn o smaku cola 90 g

CHUPA CHUPS

Popcorn o smaku cola

90 g
111,00 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.5
z 4 opinii
CHUPA CHUPS Lizak czaszka o smaku truskawkowo-limonkowym 15 g

CHUPA CHUPS

Lizak czaszka o smaku truskawkowo-limonkowym

15 g
239,33 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 4 opinii
CHUPA CHUPS Strzelający Lizak Crazy Dips o smaku coli 14 g

CHUPA CHUPS

Strzelający Lizak Crazy Dips o smaku coli

14 g
213,57 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store