Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Grana Padano
VIRGILIO Ser Grana Padano
Ser Grana Padano VIRGILIO 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 15 opinii

VIRGILIO Ser Grana Padano

150 g
VIRGILIO
Włochy

Cena19,79 zł
131,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
VIRGILIO Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru
Keto

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny
23.12.2025
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Łukasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
07.10.2025
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.08.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2025
0
0
Priscila
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Aldona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.05.2025
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
131,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
CASEUS
Marka:
VIRGILIO
EAN:
8006663001271
Cena za kg:
131,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
VIRGILIO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
CASEUS
EAN:
8006663001271

Produkty z kategorii Grana Padano

4.8
z 22 opinii

22% taniej

CASTELLI Ser Grana Padano (klinek) D.O.P. 125 g

CASTELLI

Ser Grana Padano (klinek) D.O.P.

125 g
135,92 zł/kg
Cena promocyjna16,99 zł
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
5.0
z 53 opinii
TEMAR Ser Grana Padano D.O.P. (klinek) 100 g

TEMAR

Ser Grana Padano D.O.P. (klinek)

100 g
149,90 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
VIRGILIO Ser Grana Padano 150 g

VIRGILIO

Ser Grana Padano

150 g
131,93 zł/kg
Cena19,79 zł
Do koszyka

Produkty marki VIRGILIO

5.0
z 60 opinii
VIRGILIO Ser tarty Parmigiano Reggiano 80 g

VIRGILIO

Ser tarty Parmigiano Reggiano

80 g
183,63 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
VIRGILIO Ser Parmigiano Reggiano D.O.P. 150 g

VIRGILIO

Ser Parmigiano Reggiano D.O.P.

150 g
173,27 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store