Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Roślinne sery żółte
VIOLIFE Ser wegański gouda w plastrach
Ser wegański gouda w plastrach VIOLIFE 100g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 14 opinii

VIOLIFE Ser wegański gouda w plastrach

100 g
VIOLIFE
Grecja

Cena8,69 zł
86,90 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bez nabiału, soi, glutenu, laktozy, orzechów, sztucznych substancji konserwujących.


VIOLIFE Ser wegański gouda w plastrach


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.11.2026
Tagi
wegetariański
bezglutenowy
wegański
bez laktozy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1230.00 kJ
14.6%
Wartość energetyczna (kcal)
296.00 kcal
14.8%
Tłuszcz (g)
23.00 g
32.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
21.00 g
105.0%
Węglowodany (g)
22.00 g
8.5%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.10 g
0.2%
Sól (g)
2.30 g
38.3%
Witamina B12 (µg)
2.50 g
100.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
14 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
EWA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.10.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
86,90 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
100 g
Dostawca:
FLORA FOOD
Marka:
VIOLIFE
EAN:
5202390030949
Cena za kg:
86,90 zł/kg
Waga:
100 g
Marka:
VIOLIFE
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
FLORA FOOD
EAN:
5202390030949

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu spożyć w ciągu 7 dni. Temperatura przechowywania: +2°C - +8°C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(dzień/dni):

7


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 8


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Pakowane w atmosferze ochronnej.


Informacje producenta

Marka

Violife


Marka standaryzowana

MarkaViolife

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Towarzystwo Wegańskie


Opis produktu

Bez nabiału, soi, glutenu, laktozy, orzechów, sztucznych substancji konserwujących.


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez laktozy


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Produkt na bazie oleju kokosowego

Wariant plastry o smaku gouda

Produkty z kategorii Roślinne sery żółte

4.9
z 29 opinii
VEGANATION Plastry wegańskie o smaku sera Gouda 125 g

VEGANATION

Plastry wegańskie o smaku sera Gouda

125 g
69,52 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.7
z 28 opinii
VEGANATION Plastry wegańskie o smaku sera Cheddar 125 g

VEGANATION

Plastry wegańskie o smaku sera Cheddar

125 g
69,52 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
VIOLIFE Alternatywa sera w plastrach, o smaku cheddar 100 g

VIOLIFE

Alternatywa sera w plastrach, o smaku cheddar

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
5.0
z 23 opinii
DELI Q DAILY PLANT Roślinny smak Gouda plastry 100 g

DELI Q DAILY PLANT

Roślinny smak Gouda plastry

100 g
69,90 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 14 opinii
VIOLIFE Ser wegański gouda w plastrach 100 g

VIOLIFE

Ser wegański gouda w plastrach

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026

Produkty marki VIOLIFE

4.9
z 34 opinii
VIOLIFE Alternatywa sera w plastrach, o smaku cheddar 100 g

VIOLIFE

Alternatywa sera w plastrach, o smaku cheddar

100 g
86,90 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.8
z 10 opinii
VIOLIFE Greek White 200 g

VIOLIFE

Greek White

200 g
57,45 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store