Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Gin
Biały
SEAGRAMS Gin
Gin SEAGRAMS 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 68 opinii

SEAGRAMS Gin

SEAGRAMS
700 ml
zawartość alkoholu: 37,5%
Stany Zjednoczone
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena53,99 zł
77,13 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Powstaje z destylatu wyprodukowanego w Lawrenceburg, USA i do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych ginów na amerykańskim rynku. Dzięki wykorzystaniu najlepszych owoców jałowca i ziół jest doceniany za swój delikatny smak i łagodny aromat. Idealnie pasuje podany na lodzie, w połączeniu z tonikiem i limonką.


SEAGRAMS Gin


Produkt dostępny
Data przydatności: 20.02.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
68 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Napój koneserów. Super do wszelakich koktajli, oczywiście z dobrym tonikiem 🔥❤️
15.09.2026
0
0
Rościsław
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny, a zwłaszcza co nieco rozcieńczony sokiem grejpfrutowym i tonikiem. Plus kilka kostek lodu, jeżeli reszta nie składników nie prosto z lodówki! Do delektowania się!!! 🚀
29.07.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry!
23.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry i w przystępnej cenie.
09.10.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
trafiony wybór
12.07.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️Bardzo dobry. Mało jałowcowy 👍️
12.06.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Świetny stosunek jakości do ceny
26.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
77,13 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
SEAGRAMS
EAN:
5900191017601
Cena za kg:
77,13 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
SEAGRAMS
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900191017601

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 37.5

Propozycja podania Idealnie pasuje podany na lodzie, w połączeniu z tonikiem i limonką.

Wskazówki dotyczące degustacji Dzięki wykorzystaniu najlepszych owoców jałowca i ziół jest doceniany za swój delikatny smak i łagodny aromat.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. KORZYSTAJ Z ALKOHOLU ODPOWIEDZIALNIE Więcej na: www.responsibledrinking.eu


Informacje producenta

Marka

Seagram's


Marka standaryzowana

MarkaSeagram's

Opis produktu

Powstaje z destylatu wyprodukowanego w Lawrenceburg, USA i do dziś pozostaje jednym z najpopularniejszych ginów na amerykańskim rynku. Dzięki wykorzystaniu najlepszych owoców jałowca i ziół jest doceniany za swój delikatny smak i łagodny aromat. Idealnie pasuje podany na lodzie, w połączeniu z tonikiem i limonką.


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gin

Wariant Dry

Produkty z kategorii Biały

5.0
z 68 opinii
SEAGRAMS Gin 700 ml

SEAGRAMS

Gin

700 ml
77,13 zł/l
Frisco poleca
Cena53,99 zł
Do koszyka
4.9
z 11 opinii
ŻUBRÓWKA Gin Białowieski 700 ml

ŻUBRÓWKA

Gin Białowieski

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BOMBAY SAPPHIRE Gin 700 ml

BOMBAY SAPPHIRE

Gin

700 ml
142,84 zł/l
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka
4.2
z 4 opinii
BEEFEATER Gin 700 ml

BEEFEATER

Gin

700 ml
106,41 zł/l
Frisco poleca
Cena74,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TANQUERAY Gin 700 ml

TANQUERAY

Gin

700 ml
162,27 zł/l
Cena113,59 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
GORDONS LONDON Gin 700 ml

GORDONS LONDON

Gin

700 ml
116,56 zł/l
Cena81,59 zł
Do koszyka
BOMBAY SAPPHIRE Premier Cru Gin 700 ml

BOMBAY SAPPHIRE

Premier Cru Gin

700 ml
251,41 zł/l
Frisco poleca
Cena175,99 zł
Do koszyka
TANQUERAY No. Ten Gin 700 ml

TANQUERAY

No. Ten Gin

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka
4.0
z 1 opinii
HENDRICKS Gin 700 ml

HENDRICKS

Gin

700 ml
264,27 zł/l
Cena184,99 zł
Do koszyka
GLENDALOUGH Gin 700 ml

GLENDALOUGH

Gin

700 ml
242,84 zł/l
Cena169,99 zł
Do koszyka
4.7
z 30 opinii
LUBUSKI Gin 700 ml

LUBUSKI

Gin

700 ml
89,99 zł/l
Cena62,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
LUBUSKI Gin 500 ml

LUBUSKI

Gin

500 ml
84,30 zł/l
Cena42,15 zł
Do koszyka
BICKENS Gin 1 l

BICKENS

Gin

1 l
124,99 zł/l
Cena124,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BULLDOG Gin 700 ml

BULLDOG

Gin

700 ml
235,70 zł/l
Cena164,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
THE BOTANIST Gin 700 ml

THE BOTANIST

Gin

700 ml
251,99 zł/l
Cena176,39 zł
Do koszyka
MASURIA ROOTS Gin 700 ml

MASURIA ROOTS

Gin

700 ml
178,56 zł/l
Cena124,99 zł
Do koszyka
MALFY Gin Originale 700 ml

MALFY

Gin Originale

700 ml
187,99 zł/l
Cena131,59 zł
Do koszyka
Gunpowder Irish Gin 700 ml

Gunpowder

Irish Gin

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka
MILLHILL’S Gin London Dry 700 ml

MILLHILL’S

Gin London Dry

700 ml
117,70 zł/l
Cena82,39 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
GIBSON'S Gin London Dry 700 ml

GIBSON'S

Gin London Dry

700 ml
94,13 zł/l
Cena65,89 zł
Do koszyka

Produkty marki SEAGRAMS

5.0
z 3 opinii
SEAGRAMS Lime Gin 700 ml

SEAGRAMS Lime

Gin

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store