Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Ipa, Apa, Ale
Ale
PINTA Piwo A Ja Pale Ale (butelka bezzwrotna)
Piwo A Ja Pale Ale (butelka bezzwrotna) PINTA 500ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość
5.0
z 11 opinii

PINTA Piwo A Ja Pale Ale (butelka bezzwrotna)

PINTA
500 ml
zawartość alkoholu: 5%
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena9,99 zł
19,98 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Dostępne warianty
PINTA Piwo IIPPAA (butelka bezzwrotna)
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Halina
zweryfikowano
Zgłaszam
smaczne
24.05.2026
0
0
Izabela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
19,98 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
ONEMOREBEER SPÓŁKA Z
Marka:
PINTA
EAN:
5904730438582
Cena za kg:
19,98 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
PINTA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
ONEMOREBEER SPÓŁKA Z
EAN:
5904730438582

Produkty z kategorii Ale

4.9
z 17 opinii
LEFFE BLONDE Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

LEFFE

BLONDE Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
16,03 zł/l
Frisco poleca
Cena5,29 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
Nowość
PINTA Piwo A Ja Pale Ale (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo A Ja Pale Ale (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
PINTA Piwo Hazy Morning (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Hazy Morning (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
LA CHOUFFE Blonde Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

LA CHOUFFE

Blonde Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
37,55 zł/l
Frisco poleca
Cena12,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
PINTA Piwo Kwas XY (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Kwas XY (butelka bezzwrotna)

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CHIMAY Blue Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

CHIMAY

Blue Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
42,39 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
DUVEL 6.66 Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

DUVEL

6.66 Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
35,73 zł/l
Frisco poleca
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.3
z 3 opinii
DUVEL Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

DUVEL

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
37,55 zł/l
Frisco poleca
Cena12,39 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
TRZECH KUMPLI Misty Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

Misty Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
23,58 zł/l
Cena11,79 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
GRIMBERGEN Blonde Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

GRIMBERGEN Blonde

Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,67 zł/l
Cena6,49 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TRZECH KUMPLI American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

TRZECH KUMPLI

American Beauty Blonde Ale Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
20,98 zł/l
Cena10,49 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BOSTEELS Tripel Karmeliet Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

BOSTEELS

Tripel Karmeliet Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
39,36 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 13 opinii
AMBER Chmielowy (butelka bezzwrotna) 500 ml

AMBER

Chmielowy (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LA TRAPPE Blonde Piwo (butelka bezzwrotna) 330 ml

LA TRAPPE

Blonde Piwo (butelka bezzwrotna)

330 ml
33,30 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
KOMES Strong Blonde Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

KOMES

Strong Blonde Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,38 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
INNE BECZKI F#ck Gluten Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

INNE BECZKI

F#ck Gluten Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PINTA

5.0
z 8 opinii
PINTA Piwo bezalkoholowe Mini-Maxi IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo bezalkoholowe Mini-Maxi IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
17,98 zł/l
Frisco poleca
Cena8,99 zł
Do koszyka
4.7
z 7 opinii
PINTA Piwo Modern Drinking (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Modern Drinking (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 17 opinii
PINTA Piwo Atak Chmielu (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Atak Chmielu (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
PINTA Piwo IIPPAA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo IIPPAA (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,58 zł/l
Frisco poleca
Cena11,29 zł
Do koszyka
4.2
z 5 opinii
PINTA Piwo Hazy Morning (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Hazy Morning (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
PINTA Piwo Oto Mata IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Oto Mata IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,98 zł/l
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
PINTA Piwo Hazy Discovery IPA (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Hazy Discovery IPA (butelka bezzwrotna)

500 ml
22,78 zł/l
Frisco poleca
Cena11,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
PINTA Piwo Kwas XY (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Kwas XY (butelka bezzwrotna)

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
PINTA Piwo Pierwsza Pomoc (butelka bezzwrotna) 500 ml

PINTA

Piwo Pierwsza Pomoc (butelka bezzwrotna)

500 ml
19,18 zł/l
Cena9,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store