Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Ciastka
Ciastka kruche
Pierniki
DESSIMO Pierniki z nadzieniem owocowym
Pierniki z nadzieniem owocowym DESSIMO 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 78 opinii

DESSIMO Pierniki z nadzieniem owocowym

200 g
DESSIMO
Polska

Cena6,99 zł
34,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
78 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Niezłe.
11.12.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
za dużo czekolady i mdła marmolada
27.09.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Też pyszności.
22.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
34,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
DESSIMO
EAN:
5908235945095
Cena za kg:
34,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
DESSIMO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5908235945095

Produkty z kategorii Pierniki

4.8
z 33 opinii
KOPERNIK Katarzynki Pierniki w gorzkiej czekoladzie 123 g

KOPERNIK Katarzynki

Pierniki w gorzkiej czekoladzie

123 g
59,76 zł/kg
Cena7,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 78 opinii
DESSIMO Pierniki z nadzieniem owocowym 200 g

DESSIMO

Pierniki z nadzieniem owocowym

200 g
34,95 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 52 opinii
DESSIMO Pierniki w czekoladzie mlecznej 400 g

DESSIMO

Pierniki w czekoladzie mlecznej

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.9
z 29 opinii
KOPERNIK Pierniki w gorzkiej czekoladzie z nadzieniem o smaku pomarańczowym 145 g

KOPERNIK

Pierniki w gorzkiej czekoladzie z nadzieniem o smaku pomarańczowym

145 g
68,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 24 opinii
KOPERNIK Z serca fabryki Pierniki nadziewane w białej czekoladzie smak czarnej porzeczki 150 g

KOPERNIK Z serca fabryki

Pierniki nadziewane w białej czekoladzie smak czarnej porzeczki

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki DESSIMO

4.9
z 52 opinii
DESSIMO Pierniki w czekoladzie mlecznej 400 g

DESSIMO

Pierniki w czekoladzie mlecznej

400 g
24,97 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store