Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Ciemne
KARMI MROŻONA KAWA Piwo bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna)
Piwo bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna) MROŻONA KAWA KARMI 1.60l
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 18 opinii

KARMI MROŻONA KAWA Piwo bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
KARMI
Polska
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena promocyjna18,99 zł
11,87 zł/l
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (14% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

nie za słodkie, nie za gorzkie

z kofeiną


KARMI MROŻONA KAWA Piwo bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna)


Produkt dostępny
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
126.00 kJ
1.5%
Wartość energetyczna (kcal)
30.00 kcal
1.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
6.80 g
2.6%
w tym cukry (g)
4.50 g
5.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
18 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.09.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.09.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.08.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Kasia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2025
0
0
Zygmunt
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.05.2025
0
0
Rafał
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
11,87 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.6 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KARMI
EAN:
5900014011267
Cena za kg:
11,87 zł/l
Pojemność:
1.6 l
Marka:
KARMI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014011267

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na opakowaniu. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

4 x 400 ml


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Wysoka zawartośc kofeiny: nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią (15 mg/100 ml).


Informacje producenta

Marka

Karmi


Marka standaryzowana

MarkaKarmi

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Piwo ciemne bezalkoholowe

Wariant smak mrożona kawa

Produkty z kategorii Ciemne

5.0
z 18 opinii
KARMI MROŻONA KAWA Piwo bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI MROŻONA KAWA

Piwo bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
11,87 zł/l
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
12,49 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
KARMI MROŻONA KAWA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI MROŻONA KAWA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
5.0
z 17 opinii
FORTUNA. Czarne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

FORTUNA.

Czarne Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
11,98 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka

Produkty marki KARMI

5.0
z 43 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe 4x400ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
12,49 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 4,00 zł
Do koszyka
4.9
z 33 opinii
KARMI MROŻONA KAWA Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI MROŻONA KAWA

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,18 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
KARMI ŻURAWINA Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna) 1.6 l

KARMI ŻURAWINA

Piwo bezalkoholowe 4x400 ml (butelka bezzwrotna)

1.6 l
12,49 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store