Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Masła roślinne
NATURLI Kostka wegańska do smarowania pieczywa BIO
Kostka wegańska do smarowania pieczywa BIO NATURLI 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 12 opinii

NATURLI Kostka wegańska do smarowania pieczywa BIO

200 g
NATURLI
Dania

Cena13,35 zł
66,75 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Tagi
bio
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański
bez laktozy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre, mogłoby być tańsze
19.04.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.07.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.12.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.08.2025
0
0
Arkadiusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.07.2025
0
0
Agata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
66,75 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
EKO-WITAL
Marka:
NATURLI
EAN:
5701977550738
Cena za kg:
66,75 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
NATURLI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EKO-WITAL
EAN:
5701977550738

Produkty z kategorii Masła roślinne

5.0
z 55 opinii
NATURLI Produkt wegański do smarowania pieczywa BIO 225 g

NATURLI

Produkt wegański do smarowania pieczywa BIO

225 g
57,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.8
z 35 opinii
WEGE SIOSTRY Osełka roślinna z nerkowcami 150 g

WEGE SIOSTRY

Osełka roślinna z nerkowcami

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 14 dniPrzydatny ok. 14 dni
4.9
z 16 opinii
WEGE SIOSTRY Osełka roślinna z nerkowcami i solą 150 g

WEGE SIOSTRY

Osełka roślinna z nerkowcami i solą

150 g
66,60 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 12 dniPrzydatny ok. 12 dni
4.9
z 12 opinii
NATURLI Kostka wegańska do smarowania pieczywa BIO 200 g

NATURLI

Kostka wegańska do smarowania pieczywa BIO

200 g
66,75 zł/kg
Cena13,35 zł
Do koszyka

Produkty marki NATURLI

5.0
z 55 opinii
NATURLI Produkt wegański do smarowania pieczywa BIO 225 g

NATURLI

Produkt wegański do smarowania pieczywa BIO

225 g
57,73 zł/kg
Cena12,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store