Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Gin
Smakowy
TANQUERAY Tanqueray Flor de Sevilla
Tanqueray Flor de Sevilla TANQUERAY 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

TANQUERAY Tanqueray Flor de Sevilla

TANQUERAY
700 ml
zawartość alkoholu: 41,3%
Wielka Brytania
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena129,99 zł
185,70 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.07.2029

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
185,70 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
DIAGEO SP. Z O. O.
Marka:
TANQUERAY
EAN:
5000291023462
Cena za kg:
185,70 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
TANQUERAY
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
DIAGEO SP. Z O. O.
EAN:
5000291023462

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 41.3


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. www.pijrozwaznie.pl


Informacje producenta

Marka

Tanqueray


Marka standaryzowana

MarkaTanqueray

Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Pochodzenie

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Gin

Wariant Flor de Sevilla

Produkty z kategorii Smakowy

BEEFEATER Pink Gin 700 ml

BEEFEATER Pink

Gin

700 ml
107,13 zł/l
Frisco poleca
Cena74,99 zł
Do koszyka
4.8
z 5 opinii
ŻUBRÓWKA Gin Białowieski Malina 700 ml

ŻUBRÓWKA

Gin Białowieski Malina

700 ml
71,41 zł/l
Frisco poleca
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BOMBAY SAPPHIRE Sunset Gin 700 ml

BOMBAY SAPPHIRE

Sunset Gin

700 ml
164,27 zł/l
Frisco poleca
Cena114,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
GORDONS LONDON Pink Gin 700 ml

GORDONS LONDON

Pink Gin

700 ml
107,14 zł/l
Cena75,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
SEAGRAMS Lime Gin 700 ml

SEAGRAMS Lime

Gin

700 ml
99,99 zł/l
Cena69,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LUBUSKI Gin Sweet Grapefruit 500 ml

LUBUSKI

Gin Sweet Grapefruit

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
LUBUSKI Gin Bitter Orange 500 ml

LUBUSKI

Gin Bitter Orange

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
GORDONS LONDON Sicilian Lemon 700 ml

GORDONS LONDON

Sicilian Lemon

700 ml
116,56 zł/l
Cena81,59 zł
Do koszyka
LUBUSKI Gin Passionfruit 500 ml

LUBUSKI

Gin Passionfruit

500 ml
87,98 zł/l
Cena43,99 zł
Do koszyka
TANQUERAY Tanqueray Flor de Sevilla 700 ml

TANQUERAY

Tanqueray Flor de Sevilla

700 ml
185,70 zł/l
Cena129,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
24 HERBS Gin z aromatem mango i limonki 700 ml

24 HERBS

Gin z aromatem mango i limonki

700 ml
114,27 zł/l
Cena79,99 zł
Do koszyka
GORDONS LONDON Tropical Passionfruit Gin 700 ml

GORDONS LONDON

Tropical Passionfruit Gin

700 ml
116,56 zł/l
Cena81,59 zł
Do koszyka
MALFY Gin Con Arancia 700 ml

MALFY

Gin Con Arancia

700 ml
176,41 zł/l
Cena123,49 zł
Do koszyka
MILLHILL’S Gin Pineapple Breeze 700 ml

MILLHILL’S

Gin Pineapple Breeze

700 ml
122,84 zł/l
Cena85,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
MILLHILL’S Gin Strawberry Fields 700 ml

MILLHILL’S

Gin Strawberry Fields

700 ml
122,84 zł/l
Cena85,99 zł
Do koszyka

Produkty marki TANQUERAY

5.0
z 1 opinii
TANQUERAY Gin 700 ml

TANQUERAY

Gin

700 ml
162,27 zł/l
Cena113,59 zł
Do koszyka
TANQUERAY No. Ten Gin 700 ml

TANQUERAY

No. Ten Gin

700 ml
249,99 zł/l
Cena174,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store