Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Roślinne zamienniki nabiału
Roślinne sery sałatkowe
VEGANATION Blok wegański sałatkowy (typu sera Feta)
Blok wegański sałatkowy (typu sera Feta) VEGANATION 150g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 16 opinii

VEGANATION Blok wegański sałatkowy (typu sera Feta)

150 g
VEGANATION
Grecja

Cena8,99 zł
59,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 15.10.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru
bezglutenowy
wegański
bez laktozy

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
16 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
81%
4
19%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Kaja
zweryfikowano
Zgłaszam
Smak sam w sobie w porzadku ale bez szału. Cena do jakości 4/5
20.01.2026
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2026
0
0
michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2026
0
0
michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.07.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
18.04.2026
0
0
michal
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.11.2025
0
0
Antonia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2025
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.06.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2025
0
0
Cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
TEMAR
Marka:
VEGANATION
EAN:
5903111645038
Cena za kg:
59,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
VEGANATION
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TEMAR
EAN:
5903111645038

Produkty z kategorii Roślinne sery sałatkowe

4.8
z 16 opinii
VEGANATION Blok wegański sałatkowy (typu sera Feta) 150 g

VEGANATION

Blok wegański sałatkowy (typu sera Feta)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.8
z 13 opinii
WEGE SIOSTRY Krem z nerkowców w stylu Mascarpone 150 g

WEGE SIOSTRY

Krem z nerkowców w stylu Mascarpone

150 g
79,93 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
WEGE SIOSTRY Sałatkowy z nerkowców w stylu greckim 150 g

WEGE SIOSTRY

Sałatkowy z nerkowców w stylu greckim

150 g
104,60 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
VIOLIFE Greek White 200 g

VIOLIFE

Greek White

200 g
57,45 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
DELI Q DAILY PLANT Roślinny smak typ Grecki blok 150 g

DELI Q DAILY PLANT

Roślinny smak typ Grecki blok

150 g
53,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka

Produkty marki VEGANATION

4.7
z 28 opinii
VEGANATION Plastry wegańskie o smaku sera Cheddar 125 g

VEGANATION

Plastry wegańskie o smaku sera Cheddar

125 g
69,52 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
VEGANATION Plastry wegańskie o smaku sera Gouda 125 g

VEGANATION

Plastry wegańskie o smaku sera Gouda

125 g
69,52 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store