Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Akcesoria do domu
Preparaty owadobójcze
Repelenty i urządzenia elektryczne
BROS Płyn na komary dla dzieci
Płyn na komary dla dzieci BROS 50ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BROS Płyn na komary dla dzieci

50 ml
BROS
Polska

Cena12,99 zł
259,80 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Delikatny płyn o przyjemnym zapachu skutecznie odstrasza komary do 6 h. Dodatek d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę. Może być stosowany u dzieci powyżej 1 roku życia. Odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze.


Cechy

6 h ochrony

zawiera D-pantenol

dla dzieci od 1 roku życia


BROS Płyn na komary dla dzieci


Produkt dostępny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.08.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
259,80 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
50 ml
Dostawca:
MERKURY S.A.
Marka:
BROS
EAN:
5904517005433
Cena za kg:
259,80 zł/l
Pojemność:
50 ml
Marka:
BROS
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MERKURY S.A.
EAN:
5904517005433

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Miejsca narażone na ukąszenia spryskać z odległości 15 cm. Na twarz i szyję nanieść produkt pośrednio - spryskać dłoń, a następnie rozsmarować. Ograniczyć stosowanie do dwóch aplikacji dziennie.


Przechowywanie

Data ważności i nr serii na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Zalecana(rok/lata/lat):

1


Regulacje CLP

wykrzyknikBrak hasła ostrzegawczego

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Środki ostrożności: Uwaga H319 Działa drażniąco na oczy. P102 Chronić przed dziećmi. P305 + P351 + P338 W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Nie nanosić na dłonie dzieci. Stosować tylko na odsłonięte części ciała. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę. Stosować na zewnątrz lub wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Pierwsza pomoc: Zapewnić dostęp świeżego powietrza. Skórę umyć wodą z mydłem. W razie potrzeby lub połknięcia skontaktować się z lekarzem. Inne skutki uboczne niż wymienione w klasyfikacji nie są znane. Przechowywać z dala od żywności. Puste opakowanie lub pozostałości produktu podlegają selektywnej zbiórce odpadów. Substancja czynna: Butyloacetyloaminopropionian etylu (IR3535) 10 % (10 g/100 g), geraniol 0,005 % (0,005 g/100 g). Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 7682/19. UFI: 4YF9-Y05A-F003-R1FJ


Informacje producenta

Marka

Bros


Marka standaryzowana

MarkaBros

Opis produktu

Delikatny płyn o przyjemnym zapachu skutecznie odstrasza komary do 6 h. Dodatek d-pantenolu nawilża i pielęgnuje skórę. Może być stosowany u dzieci powyżej 1 roku życia. Odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Płyn na komary dla dzieci

Produkty z kategorii Repelenty i urządzenia elektryczne

5.0
z 3 opinii
BROS Płyn do Elektrofumigatora na Komary Mrówki i Muchy 30ml 30 ml

BROS

Płyn do Elektrofumigatora na Komary Mrówki i Muchy 30ml

30 ml
899,67 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 3 opinii
BROS Elektrofumigator + Płyn na Komary Mrówki i Muchy 1 szt. 1 szt

BROS

Elektrofumigator + Płyn na Komary Mrówki i Muchy 1 szt.

1 szt
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.8
z 4 opinii
BROS Spray na Komary i Kleszcze 90ml 90 ml

BROS

Spray na Komary i Kleszcze 90ml

90 ml
177,67 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
BROS Płyn na Komary i Kleszcze 130ml 130 ml

BROS

Płyn na Komary i Kleszcze 130ml

130 ml
246,08 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2030
5.0
z 1 opinii
BROS Płyn na komary dla dzieci 50 ml

BROS

Płyn na komary dla dzieci

50 ml
259,80 zł/l
Cena12,99 zł
Do koszyka
4.0
z 4 opinii
MUGGA Preparat na komary i kleszcze spray 9.5% DEET dla dorosłych i dzieci od 2 roku życia 75 ml

MUGGA

Preparat na komary i kleszcze spray 9.5% DEET dla dorosłych i dzieci od 2 roku życia

75 ml
426,53 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2030

Produkty marki BROS

4.8
z 20 opinii
BROS Pułapka na Mole Spożywcze 1 szt. 1 szt

BROS

Pułapka na Mole Spożywcze 1 szt.

1 szt
Cena7,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.4
z 10 opinii
BROS Pułapka na Mole Spożywcze MAX 1 szt. 1 szt

BROS

Pułapka na Mole Spożywcze MAX 1 szt.

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2028
4.8
z 10 opinii
BROS Kulki na Mole Odzieżowe Kwiaty 20 szt. 1 szt

BROS

Kulki na Mole Odzieżowe Kwiaty 20 szt.

1 szt
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2029
5.0
z 9 opinii
BROS Zawieszka na Mole Odzieżowe Lawenda 1x10g 1 szt

BROS

Zawieszka na Mole Odzieżowe Lawenda 1x10g

1 szt
Cena6,85 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
4.9
z 7 opinii
BROS Dysk na Mole Odzieżowe Pomarańcza 1 szt. 1 szt

BROS

Dysk na Mole Odzieżowe Pomarańcza 1 szt.

1 szt
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
5.0
z 3 opinii
BROS Płyn do Elektrofumigatora na Komary Mrówki i Muchy 30ml 30 ml

BROS

Płyn do Elektrofumigatora na Komary Mrówki i Muchy 30ml

30 ml
899,67 zł/l
Cena26,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.7
z 3 opinii
BROS Elektrofumigator + Płyn na Komary Mrówki i Muchy 1 szt. 1 szt

BROS

Elektrofumigator + Płyn na Komary Mrówki i Muchy 1 szt.

1 szt
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 2 opinii
BROS Spirale na Komary 10 szt. 1 szt

BROS

Spirale na Komary 10 szt.

1 szt
Cena11,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BROS Ziarno na Myszy i Szczury w saszetkach 7x20g 140 g

BROS

Ziarno na Myszy i Szczury w saszetkach 7x20g

140 g
54,21 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.8
z 4 opinii
BROS Spray na Komary i Kleszcze 90ml 90 ml

BROS

Spray na Komary i Kleszcze 90ml

90 ml
177,67 zł/l
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
BROS Płyn na Komary i Kleszcze 130ml 130 ml

BROS

Płyn na Komary i Kleszcze 130ml

130 ml
246,08 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2030
5.0
z 4 opinii
BROS Proszek na mrówki 100 g

BROS

Proszek na mrówki

100 g
119,90 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Nowość
BROS Lep na myszy i szczury 1 szt

BROS

Lep na myszy i szczury

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store