Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Wino musujące
Aromatyzowane
Słodkie
CARLO ROSSI Refresh Tropical Moscato
Refresh Tropical Moscato CARLO ROSSI 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 40 opinii

CARLO ROSSI Refresh Tropical Moscato

słodkie
słodkie
CARLO ROSSI
750 ml
zawartość alkoholu: 10,5%
Stany Zjednoczone
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena23,99 zł
31,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 04.02.2031
Dostępne warianty
CARLO ROSSI Refresh Watermelon Moscato
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
3%
3
3%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok za tą cenę
12.03.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Delikatne i słodkie. Polecam!
16.09.2024
0
0
Wiktoria
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
30.10.2023
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ciekawy smak, idealne na upalne dni
12.05.2023
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre:)
06.05.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Pachnie marakują, ale w smaku nawet schlodzone jest gorzkawe. Nie da się go dużo wypić. Myślę, że wino w tej wersji średnio im wyszło.
08.01.2023
0
1
Wioletta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam!
30.08.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Orzeźwiające , niezbyt słodkie. Najlepsze schłodzone
28.08.2022
0
1
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna orenżadka
13.08.2022
0
0
Przemysław
zweryfikowano
Zgłaszam
Warto spróbować, jest delikatne i smaczne.
16.04.2022
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Kojarzy mi się z zapachem letnich owoców. Smak jest zdecydowanie owocowy. Najbardziej smakuje mi podczas urlopu, weekendu.
08.01.2022
0
0
Adela
zweryfikowano
Zgłaszam
Elegancki obiad zawsze z dobry winem. Zdecydowanie owocowe i kwiatowe nuty aromatyczne. Wino jest słodkie ale tak w sam raz.
23.12.2021
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Uświetni każdą kolację. To wino jest bardzo smaczne, lekko słodkie. Bardzo przyjemny zapach dla nosa.
15.11.2021
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Najbardziej smakuje mi podczas urlopu, weekendu. Idealne połączenie aromatu owoców z kwiatami. Smak jest taki idealny, słodki ale nie mdły.
28.09.2021
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Najbardziej smakuje mi podczas urlopu, weekendu. Zdecydowanie owocowe i kwiatowe nuty aromatyczne.
19.09.2021
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Aromat wina kojarzy mi się z wakacjami. Najbardziej smakuje mi podczas urlopu, weekendu. Smak jest taki idealny, słodki ale nie mdły.
02.09.2021
0
0
Eliza
zweryfikowano
Zgłaszam
Uświetni każdą kolację. Aromat wina kojarzy mi się z wakacjami. Wino jest słodkie ale tak w sam raz.
29.07.2021
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2026
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
31,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
CARLO ROSSI
EAN:
085000033067
Cena za kg:
31,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
CARLO ROSSI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
085000033067

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pozostałe informacje

Zawartość alkoholu 10,5% 0,750 L


Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 10.5


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Carlo Rossi


Marka standaryzowana

MarkaCarlo Rossi

Podmarka

Podmarka Refresh


Rodzaj alkoholu

TypNapoje mieszane

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Aromatyzowany napój na bazie wina

Wariant Tropical Moscato

Produkty z kategorii Aromatyzowane

4.9
z 40 opinii
CARLO ROSSI Refresh Tropical Moscato 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Tropical Moscato

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
CARLO ROSSI Refresh Sweet Citrus 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Sweet Citrus

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
CARLO ROSSI Refresh Pomegranate 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Pomegranate

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CARLO ROSSI Refresh Peach 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Peach

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
CARLO ROSSI Refresh Mixed Berry 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Mixed Berry

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CARLO ROSSI Refresh Strawberry 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Strawberry

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
CARLO ROSSI Refresh Watermelon Moscato 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Watermelon Moscato

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka

Produkty marki CARLO ROSSI

4.9
z 59 opinii
CARLO ROSSI Sweet Red 750 ml

CARLO ROSSI

Sweet Red

750 ml
33,32 zł/l
czerwone słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.9
z 35 opinii
CARLO ROSSI Różowe 750 ml

CARLO ROSSI

Różowe

750 ml
31,99 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 26 opinii
CARLO ROSSI Refresh Sweet Citrus 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Sweet Citrus

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
CARLO ROSSI Refresh Pomegranate 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Pomegranate

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CARLO ROSSI Botanicals Jasmin & Orange 750 ml

CARLO ROSSI

Botanicals Jasmin & Orange

750 ml
33,32 zł/l
półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
5.0
z 19 opinii
CARLO ROSSI Sweet White Moscato 750 ml

CARLO ROSSI

Sweet White Moscato

750 ml
33,32 zł/l
białe słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 20 opinii
CARLO ROSSI Białe 750 ml

CARLO ROSSI

Białe

750 ml
31,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
CARLO ROSSI Refresh Peach 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Peach

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.7
z 11 opinii
CARLO ROSSI Botanicals Lavender & Lime 750 ml

CARLO ROSSI

Botanicals Lavender & Lime

750 ml
31,99 zł/l
półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 11 opinii
CARLO ROSSI Refresh Mixed Berry 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Mixed Berry

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CARLO ROSSI Czerwone 750 ml

CARLO ROSSI

Czerwone

750 ml
31,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
5.0
z 27 opinii
CARLO ROSSI Refresh Strawberry 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Strawberry

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
CARLO ROSSI Refresh Watermelon Moscato 750 ml

CARLO ROSSI

Refresh Watermelon Moscato

750 ml
31,99 zł/l
słodkie
słodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
CARLO ROSSI Botanicals Elderflower & Rose 750 ml

CARLO ROSSI

Botanicals Elderflower & Rose

750 ml
31,99 zł/l
półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 9 opinii
CARLO ROSSI Golden White 750 ml

CARLO ROSSI

Golden White

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
CARLO ROSSI Dark 750 ml

CARLO ROSSI

Dark

750 ml
42,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store