Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Wytrawne
Lekkie
BAREFOOT Merlot
Merlot BAREFOOT 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

BAREFOOT Merlot

czerwone wytrawne
wytrawne
BAREFOOT
750 ml
zawartość alkoholu: 13,5%
Stany Zjednoczone
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena29,99 zł
39,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Półwytrawne wino czerwone o aromacie jeżyn, malin i czekolady. Idealne do grilla, włoskiej bruschetty, pieczonego schabu i gorzkiej czekolady. Jedwabiście gładkie.


BAREFOOT Merlot


Produkt dostępny
Data przydatności: 03.12.2030
Tagi
promocja
Frisco okazja

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
ANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Swietne wino ciesze sie ze je macie
09.12.2024
0
0
Graham
zweryfikowano
Zgłaszam
Nice berry flavours
05.12.2022
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, niezbyt grube
18.11.2022
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Zgodnie z oczekiwaniami
16.11.2022
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
PIOTR
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.05.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2024
0
0
Deborah
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.03.2024
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.07.2023
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.09.2022
0
0
Kseniya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.10.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
39,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
CEDC
Marka:
BAREFOOT
EAN:
018341751109
Cena za kg:
39,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
BAREFOOT
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
CEDC
EAN:
018341751109

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 13.5

Propozycja podania Idealne do grilla, włoskiej bruschetty, pieczonego schabu i gorzkiej czekolady.

Wskazówki dotyczące degustacji Półwytrawne wino czerwone o aromacie jeżyn, malin i czekolady. Jedwabiście gładkie.


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Barefoot


Marka standaryzowana

MarkaBarefoot

Opis produktu

Półwytrawne wino czerwone o aromacie jeżyn, malin i czekolady. Idealne do grilla, włoskiej bruschetty, pieczonego schabu i gorzkiej czekolady. Jedwabiście gładkie.


Rodzaj alkoholu

TypWino

Pochodzenie

Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone


Zabarwienie wina

KolorCzerwone

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Wino

Wariant czerwone półwytrawne kalifornijskie

Produkty z kategorii Wytrawne

4.7
z 47 opinii
OLARIA Czerwone 750 ml

OLARIA

Czerwone

750 ml
25,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna18,99 zł
21,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.6
z 30 opinii
EMINE Pinot Noir Reserva 750 ml

EMINE

Pinot Noir Reserva

750 ml
33,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena24,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
BAREFOOT Merlot 750 ml

BAREFOOT

Merlot

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii

17% taniej

MAISON CASTEL Merlot 750 ml

MAISON CASTEL

Merlot

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna29,99 zł
35,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 41 opinii
BARDOLINO Vitis Nostra 750 ml

BARDOLINO

Vitis Nostra

750 ml
33,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena24,99 zł
Do koszyka
TENUTA GIUSTINI Avoglia Negroamaro 750 ml

TENUTA GIUSTINI

Avoglia Negroamaro

750 ml
97,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena72,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
PORTADA Vinho Regional Lisboa 750 ml

PORTADA

Vinho Regional Lisboa

750 ml
47,40 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena35,55 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
BLACK DOKTOR Wine Red 750 ml

BLACK DOKTOR

Wine Red

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.6
z 74 opinii
TERRE SICILIANE Merlot 750 ml

TERRE SICILIANE

Merlot

750 ml
35,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena26,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
CONO SUR Bicicleta Carmenere 750 ml

CONO SUR Bicicleta

Carmenere

750 ml
51,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
4.7
z 3 opinii
ROPITEAU Pinot Noir 750 ml

ROPITEAU

Pinot Noir

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
4.5
z 2 opinii
PONTE Vinho Regional Tejo 750 ml

PONTE

Vinho Regional Tejo

750 ml
38,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
FOOTPRINT Merlot 750 ml

FOOTPRINT

Merlot

750 ml
62,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena46,99 zł
Do koszyka
CRULAMAQUELINE Bordeaux 750 ml

CRULAMAQUELINE

Bordeaux

750 ml
66,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PASQUA Valpolicella 750 ml

PASQUA

Valpolicella

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
WEINGUT MAYER Landhaus 750 ml

WEINGUT MAYER

Landhaus

750 ml
113,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena84,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
VILLA MATTIELLI Valpolicella DOC 750 ml

VILLA MATTIELLI

Valpolicella DOC

750 ml
106,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena79,99 zł
Do koszyka
VILLA MATTIELLI Valpolicella Ripasso DOC 750 ml

VILLA MATTIELLI

Valpolicella Ripasso DOC

750 ml
153,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena114,99 zł
Do koszyka
4.8
z 11 opinii
B&G Pinot Noir Reserve 750 ml

B&G

Pinot Noir Reserve

750 ml
51,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
TORREON DE PAREDES Merlot Valle de Rengo 750 ml

TORREON DE PAREDES

Merlot Valle de Rengo

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
CLOUDY BAY Pinot Noir 750 ml

CLOUDY BAY

Pinot Noir

750 ml
286,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena214,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BAREFOOT

4.8
z 20 opinii
BAREFOOT Cabernet Sauvignon Wino 750 ml

BAREFOOT

Cabernet Sauvignon Wino

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 18 opinii
BAREFOOT Pinot Grigio 750 ml

BAREFOOT

Pinot Grigio

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 12 opinii
BAREFOOT White Zinfandel 750 ml

BAREFOOT

White Zinfandel

750 ml
39,99 zł/l
różowe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.4
z 5 opinii
BAREFOOT Sauvignon Blanc 750 ml

BAREFOOT

Sauvignon Blanc

750 ml
39,99 zł/l
białe półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store