Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Ryż
Do risotto
RISO GALLO Ryż arborio do risotto
Ryż arborio do risotto RISO GALLO 500g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 41 opinii

RISO GALLO Ryż arborio do risotto

500 g
RISO GALLO
Włochy

Cena14,99 zł
29,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.09.2028

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
41 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny ryż.
23.01.2026
0
0
Vlatka
zweryfikowano
Zgłaszam
Super do risotto, kremowy, miękki.
06.06.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.07.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.07.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.06.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.06.2026
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.03.2026
0
0
anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Eugeniusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
RISO GALLO
EAN:
8001420003529
Cena za kg:
29,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
RISO GALLO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8001420003529

Produkty z kategorii Do risotto

5.0
z 41 opinii
RISO GALLO Ryż arborio do risotto 500 g

RISO GALLO

Ryż arborio do risotto

500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-09-2028
5.0
z 14 opinii
KUPIEC Ryż do risotto (3x100g) 300 g

KUPIEC

Ryż do risotto (3x100g)

300 g
25,97 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 10 opinii
BIO PLANET Ryż Arborio do risotto BIO 500 g

BIO PLANET

Ryż Arborio do risotto BIO

500 g
41,58 zł/kg
Cena20,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2027
4.9
z 8 opinii
BEN'S ORIGINAL Ryż do risotto (luzem) 500 g

BEN'S ORIGINAL

Ryż do risotto (luzem)

500 g
37,58 zł/kg
Cena18,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store