Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Białe
Wytrawne
Złożone
PASQUA Chardonnay
Chardonnay PASQUA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 4 opinii

PASQUA Chardonnay

białe wytrawne
wytrawne
PASQUA
750 ml
zawartość alkoholu: 13%
Włochy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Frisco poleca
Cena35,99 zł
47,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2031
Tagi
promocja
Frisco okazja

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
4 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Tak lekkie wino o delikatnym smaku. Doskonały smak, polecam każdemu. Idealnie skomponowany, szeroki bukiet zapachu.
15.03.2022
0
0
Iuliia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Maja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.01.2022
0
0
Daniel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2021
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
47,99 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
PASQUA
EAN:
8007880214604
Cena za kg:
47,99 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
PASQUA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8007880214604

Produkty z kategorii Wytrawne

5.0
z 4 opinii
PASQUA Chardonnay 750 ml

PASQUA

Chardonnay

750 ml
47,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena35,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
DARK HORSE Chardonnay 750 ml

DARK HORSE

Chardonnay

750 ml
53,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena39,99 zł
Do koszyka
4.8
z 56 opinii
JACOB'S CREEK Chardonnay 750 ml

JACOB'S CREEK

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 34 opinii
SANTA ALICIA Reserva Chardonnay 750 ml

SANTA ALICIA

Reserva Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 38 opinii
FRONTERA Chardonnay 750 ml

FRONTERA

Chardonnay

750 ml
37,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena27,99 zł
Do koszyka
4.9
z 20 opinii
FRONTERA Buttery Chardonnay 750 ml

FRONTERA

Buttery Chardonnay

750 ml
37,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena27,99 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
MONTGRAS De Vine Chardonnay 750 ml

MONTGRAS De Vine

Chardonnay

750 ml
46,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena34,99 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
B&G Reserve Chardonnay 750 ml

B&G

Reserve Chardonnay

750 ml
49,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.3
z 6 opinii
JIM'S CREEK Chardonnay 750 ml

JIM'S CREEK

Chardonnay

750 ml
39,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 46 opinii
DAOS Treasure Chardonnay 750 ml

DAOS Treasure

Chardonnay

750 ml
38,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
PANUL Chardonnay 750 ml

PANUL

Chardonnay

750 ml
42,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka
TERRAZAS Chardonnay 750 ml

TERRAZAS

Chardonnay

750 ml
133,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena99,99 zł
Do koszyka

Produkty marki PASQUA

4.7
z 10 opinii
PASQUA Pinot Grigio 750 ml

PASQUA

Pinot Grigio

750 ml
45,32 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena33,99 zł
Do koszyka
4.6
z 10 opinii
PASQUA Primitivo IGT 750 ml

PASQUA

Primitivo IGT

750 ml
49,32 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena36,99 zł
Do koszyka
4.7
z 9 opinii
PASQUA Montepulciano d'Arbuzzo DOC 750 ml

PASQUA

Montepulciano d'Arbuzzo DOC

750 ml
39,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.8
z 4 opinii
PASQUA Malvasia 750 ml

PASQUA

Malvasia

750 ml
51,99 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena38,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
PASQUA Valpolicella 750 ml

PASQUA

Valpolicella

750 ml
79,99 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Cena59,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store