Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Twarogi
Kanapkowy
WIELUŃ "Twarożek ""Mój Ulubiony"""
"Twarożek ""Mój Ulubiony""" WIELUŃ 200g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 109 opinii

WIELUŃ "Twarożek ""Mój Ulubiony"""

200 g
WIELUŃ

Cena5,85 zł
29,25 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: około 29 dni

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
109 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
98%
4
2%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Czysty twaróg. Dobry skład.
25.06.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny, dobry skład.
22.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
moje ulubione
18.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
najlepszy kremowy serek z dostępnych❤️
06.01.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Serek jest b. smaczny. Według mnie, jeszcze lepiej smakuje z dodatkiem jogurtu i wiśni.
29.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepszy z dostępnych na rynku tego typu serków
21.10.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
polskie mascarpone
19.10.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna klasyka :)
19.10.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo się cieszę, że twarożek z Wielunia pojawił się we frisco - mam nadzieję, że na stałe i będą także opakowania większe 450 g i 1 kg. Jest to mój ulubiony twarożek, doskonały od kanapek do sernika. Smakuje jak twarożek z sera a nie mazidło seropodobne, idealna konsystencja, nie zawiera soli. Serniki wychodzą doskonałe. Od kilku lat kupuję, ostatnio na moim bazarku. Raz spróbujesz i będzie także Twoim ulubionym. POLECAM
12.09.2025
2
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,25 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
WIELUŃ
EAN:
5904903000677
Cena za kg:
29,25 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
WIELUŃ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5904903000677

Produkty z kategorii Kanapkowy

5.0
z 567 opinii
PIĄTNICA Twarożek domowy naturalny 150 g

PIĄTNICA

Twarożek domowy naturalny

150 g
19,93 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 13 dniPrzydatny ok. 13 dni
5.0
z 109 opinii
WIELUŃ "Twarożek ""Mój Ulubiony""" 200 g

WIELUŃ

'Twarożek ''Mój Ulubiony'''

200 g
29,25 zł/kg
Cena5,85 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 29 dniPrzydatny ok. 29 dni
4.9
z 25 opinii
ŁACIATY Twarożek grani lekki naturalny łaciaty Protein+ 200 g

ŁACIATY

Twarożek grani lekki naturalny łaciaty Protein+

200 g
20,45 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 11 dniPrzydatny ok. 11 dni
5.0
z 332 opinii
SIERPC Serek Capri typu włoskiego 220 g

SIERPC

Serek Capri typu włoskiego

220 g
29,77 zł/kg
Cena6,55 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 58 opinii
POLMLEK Capresi - serek typu włoskiego 250 g

POLMLEK

Capresi - serek typu włoskiego

250 g
29,96 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny ok. 10 dniPrzydatny ok. 10 dni

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store