Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Napoje
Soki i napoje
Owocowe
Tłoczone i wyciskane
BRACIA SADOWNICY Smoothie banan, kokos
Smoothie banan, kokos BRACIA SADOWNICY 215ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

17% taniej

5.0
z 34 opinii

BRACIA SADOWNICY Smoothie banan, kokos

215 ml
BRACIA SADOWNICY

Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
18,56 zł/l
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (17% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

na bazie soku tłoczonego

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


BRACIA SADOWNICY Smoothie banan, kokos


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.02.2027
Dostępne warianty
BRACIA SADOWNICY Smoothie mango, brzoskwinia
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
wegetariański
bez cukru
wegański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
263.00 kJ
3.1%
Wartość energetyczna (kcal)
62.00 kcal
3.1%
Tłuszcz (g)
1.20 g
1.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.90 g
4.5%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Witamina C (mg)
6.00 mg
7.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Yana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
KATARZYNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2026
0
0
Angelika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.05.2026
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.02.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Martyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Wiesław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.11.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
18,56 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
215 ml
Dostawca:
BRACIA SADOWNICY
Marka:
BRACIA SADOWNICY
EAN:
5906728442618
Cena za kg:
18,56 zł/l
Pojemność:
215 ml
Marka:
BRACIA SADOWNICY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BRACIA SADOWNICY
EAN:
5906728442618

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wstrząśnij lub wymieszaj. Decyzja należy do Ciebie. Najlepiej smakuje schłodzony w temperaturze 2-8 °C.


Przechowywanie

Smaki barwa zależy od odmiany owoców. Najlepiej spożyć przed: Data podana na górnej części butelki. Data minimalnej trwałości jest jednocześnie numerem partii produkcyjnej. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Chronić przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i wypij do 48 godzin. Jeśli zdążysz to zrobić wcześniej, nie wpadaj w panikę. Nam się to zdarza bardzo często.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Informacje producenta

Marka

Bracia Sadownicy


Marka standaryzowana

MarkaBracia Sadownicy

Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku cukru - zawiera naturalnie występujące cukry


Informacje dot. stylu życia

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Smoothie

Wariant gęste jabłko banan kokos

Produkty z kategorii Tłoczone i wyciskane

5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko truskawka 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko truskawka

275 ml
11,96 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 69 opinii

17% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie mango, brzoskwinia 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie mango, brzoskwinia

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 34 opinii

17% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie banan, kokos 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie banan, kokos

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 56 opinii
ANDROS Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych 1.5 l

ANDROS

Sok 100% NFC z klementynek wyciskanych

1.5 l
14,53 zł/l
21,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
25,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
5.0
z 24 opinii

17% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie pomarańcza, marchewka 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie pomarańcza, marchewka

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 10 opinii
HOLLINGER Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO 1 l

HOLLINGER

Sok wieloowocowy z sokiem z marchwi BIO

1 l
13,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna13,99 zł
15,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
5.0
z 2 opinii
BIO PLANET Sok z aronii BIO 500 ml

BIO PLANET

Sok z aronii BIO

500 ml
31,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna15,99 zł
17,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
5.0
z 11 opinii
SADY WINCENTA Sok mandarynkowy w kartonie wyciskany 3 l

SADY WINCENTA

Sok mandarynkowy w kartonie wyciskany

3 l
11,66 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
5.0
z 24 opinii
SADY WINCENTA Sok wieloowocowy w kartonie tłoczony 3 l

SADY WINCENTA

Sok wieloowocowy w kartonie tłoczony

3 l
7,33 zł/l
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-02-2027
4.9
z 36 opinii
ANDROS Sok NFC ananasowy 1 l

ANDROS

Sok NFC ananasowy

1 l
22,99 zł/l
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 14 opinii
TŁOCZNIA CYMES Sok z mandarynek 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Sok z mandarynek

250 ml
21,00 zł/l
Cena5,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-01-2027
4.8
z 8 opinii
BOBSNAIL Smoothie bananowo-truskawkowe bez dodatku cukru 120 ml

BOBSNAIL

Smoothie bananowo-truskawkowe bez dodatku cukru

120 ml
27,42 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-12-2026
4.8
z 5 opinii
BOBSNAIL Smoothie mango-kokos-cytryna bez dodatku cukru 120 ml

BOBSNAIL

Smoothie mango-kokos-cytryna bez dodatku cukru

120 ml
27,42 zł/l
Cena3,29 zł
Do koszyka
4.9
z 9 opinii
HOLLINGER Napój z czerwonych winogron BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój z czerwonych winogron BIO

200 ml
21,75 zł/l
Cena4,35 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
5.0
z 9 opinii
HOLLINGER Napój gruszkowy BIO 200 ml

HOLLINGER

Napój gruszkowy BIO

200 ml
22,25 zł/l
Cena4,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-06-2027
4.9
z 25 opinii
TŁOCZNIA CYMES Napój ananas kiwi szpinak 250 ml

TŁOCZNIA CYMES

Napój ananas kiwi szpinak

250 ml
23,96 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
4.9
z 25 opinii
PREMIUM ROSA Sok bezpośrednio wyciskany z owoców żurawiny 100% 500 ml

PREMIUM ROSA

Sok bezpośrednio wyciskany z owoców żurawiny 100%

500 ml
49,98 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2027
5.0
z 14 opinii
PREMIUM ROSA Sok bezpośrednio wyciskany z owoców malin 100% 500 ml

PREMIUM ROSA

Sok bezpośrednio wyciskany z owoców malin 100%

500 ml
63,98 zł/l
Cena31,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2027
4.7
z 12 opinii
PREMIUM ROSA Sok bezpośrednio wyciskany z owoców granatu 100% 500 ml

PREMIUM ROSA

Sok bezpośrednio wyciskany z owoców granatu 100%

500 ml
47,98 zł/l
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2028
4.9
z 37 opinii
EKO WITAL Sok z granatów 100% BIO 1 l

EKO WITAL

Sok z granatów 100% BIO

1 l
23,49 zł/l
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2027
SŁOŃCE WOW - Smoothie Hello Yellow 330 ml

SŁOŃCE

WOW - Smoothie Hello Yellow

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
Food by Ann Smoothie marchew & pomarańcza 250 ml

Food by Ann

Smoothie marchew & pomarańcza

250 ml
35,96 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 5 opinii
Food by Ann Smoothie truskawka & smoczy owoc 250 ml

Food by Ann

Smoothie truskawka & smoczy owoc

250 ml
35,96 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026
5.0
z 11 opinii
BRACIA SADOWNICY Letnie jabłko cytryna rabarbar 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Letnie jabłko cytryna rabarbar

750 ml
12,73 zł/l
Cena9,55 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
Oryginalny Sok 100% mandarynka 330 ml

Oryginalny Sok

100% mandarynka

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
5.0
z 11 opinii
EKO WITAL Sok z aronii BIO 100% 500 ml

EKO WITAL

Sok z aronii BIO 100%

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2027
4.9
z 17 opinii
BRACIA SADOWNICY Napój letnie jabłko cytryna truskawka 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Napój letnie jabłko cytryna truskawka

750 ml
11,13 zł/l
Cena8,35 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
Oryginalny Sok 100% multiowocowy 330 ml

Oryginalny Sok

100% multiowocowy

330 ml
27,12 zł/l
Cena8,95 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2027
4.9
z 17 opinii
BIO FOOD Sok z granatu bezglutenowy BIO 300 ml

BIO FOOD

Sok z granatu bezglutenowy BIO

300 ml
45,97 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2028
5.0
z 3 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Malin 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Malin

500 ml
77,98 zł/l
Cena38,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2027
4.8
z 4 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Żurawiny 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Żurawiny

500 ml
95,98 zł/l
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
4.9
z 8 opinii
POLSKA RÓŻA 100% Sok z Aronii 500 ml

POLSKA RÓŻA

100% Sok z Aronii

500 ml
59,98 zł/l
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2027
SŁOŃCE Orzeźwienie (HPP) 330 ml

SŁOŃCE

Orzeźwienie (HPP)

330 ml
30,27 zł/l
Cena9,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
Nowość
POLSKA RÓŻA granat sok 500 ml

POLSKA RÓŻA

granat sok

500 ml
57,98 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027

Produkty marki BRACIA SADOWNICY

5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Musujące jabłko truskawka 275 ml

BRACIA SADOWNICY

Musujące jabłko truskawka

275 ml
11,96 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 29 opinii

31% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,75 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 32 opinii

30% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z pigwą 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z pigwą

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 32 opinii

25% taniej

BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z gruszką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z gruszką

250 ml
13,16 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,29 zł
4,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
5.0
z 31 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-02-2027
5.0
z 69 opinii

17% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie mango, brzoskwinia 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie mango, brzoskwinia

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 20 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

250 ml
13,16 zł/l
3,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 24 opinii

17% taniej

BRACIA SADOWNICY Smoothie pomarańcza, marchewka 215 ml

BRACIA SADOWNICY

Smoothie pomarańcza, marchewka

215 ml
18,56 zł/l
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-02-2027
5.0
z 23 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 250 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

250 ml
18,76 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
5.0
z 203 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko słodkie odmiany 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko słodkie odmiany

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
5.0
z 176 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone Jabłko z pigwą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone Jabłko z pigwą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 145 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marchewką 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marchewką

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-01-2027
4.9
z 116 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z mango 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z mango

750 ml
10,07 zł/l
Cena7,55 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 108 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z miętą 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z miętą

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-03-2027
5.0
z 131 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z agrestem 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z agrestem

750 ml
9,05 zł/l
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 84 opinii
BRACIA SADOWNICY Tłoczone jabłko z marakują 750 ml

BRACIA SADOWNICY

Tłoczone jabłko z marakują

750 ml
10,25 zł/l
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-03-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store