Frisco ma urodziny, ale prezenty są dla Ciebie! Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkowe promocje, konkursy i niespodzianki, które znikają szybciej niż tort ze stołu. Wejdź na stronę urodzinową i sprawdź, co na Ciebie czeka!

Frisco Ribbon test Lorem ipsum dolor sit amet consectetur, adipisicing elit. Ut corrupti inventore ipsa quia ullam quas praesentium odit ad a

Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Chrupki i prażynki
Chrupki naturalne
TYGRYSKI Chrupki kukurydziane
Chrupki kukurydziane TYGRYSKI 90g
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 34 opinii

TYGRYSKI Chrupki kukurydziane

90 g
TYGRYSKI

Cena2,89 zł
32,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Cechy

nr 1* w Polsce

produkt bezglutenowy

bez dodatku soli i cukrów **

Produkt polski

* Tygryski są najchętniej kupowaną marką w chrupkach kukurydzianych bez glutenu i dodatku cukru, Źródło: na podstawie danych z Panelu Gospodarstw Domowych GfK Polonia za rok 2021

** zawiera naturalnie występujące cukry i sól


TYGRYSKI Chrupki kukurydziane


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1624.00 kJ
19.3%
Wartość energetyczna (kcal)
383.00 kcal
19.2%
Tłuszcz (g)
1.50 g
2.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
83.00 g
31.9%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Błonnik (g)
1.90 g
Białko (g)
8.80 g
17.6%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre na przegryske smaczne
27.07.2026
0
0
Sylwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.09.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.08.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.06.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
27.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.06.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.03.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.02.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
32,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
TYGRYSKI
EAN:
5908221108213
Cena za kg:
32,11 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
TYGRYSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5908221108213

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.


Informacje producenta

Marka

Tygryski


Marka standaryzowana

MarkaTygryski

Oświadczenia żywieniowe

bez dodatku soli i cukrów - zawiera naturalnie występujące cukry i sól


Informacje dot. stylu życia

Bezglutenowy

Bez dodatku soli

Bez dodatku cukru


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Chrupki kukurydziane

Produkty z kategorii Chrupki naturalne

4.9
z 65 opinii
BIO SAURUS Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO 50 g

BIO SAURUS

Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO

50 g
115,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,75 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2026
5.0
z 103 opinii
FLIPS Chrupki kukurydziane 50 g

FLIPS

Chrupki kukurydziane

50 g
33,00 zł/kg
Cena1,65 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026
4.9
z 35 opinii
FLIPS Pałeczki kukurydziane 40 g

FLIPS

Pałeczki kukurydziane

40 g
59,75 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027
4.9
z 34 opinii
TYGRYSKI Chrupki kukurydziane 90 g

TYGRYSKI

Chrupki kukurydziane

90 g
32,11 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026
4.8
z 25 opinii
FIORENTINI Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO 50 g

FIORENTINI

Krążki kukurydziane z oliwą z oliwek bezglutenowe BIO

50 g
109,80 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
5.0
z 8 opinii
BIO MAMUT Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO 50 g

BIO MAMUT

Chrupki kukurydziane z solą morską bezglutenowe BIO

50 g
113,00 zł/kg
Cena5,65 zł
Do koszyka
4.9
z 64 opinii
FLIPS Ryż chrupiący 50 g

FLIPS

Ryż chrupiący

50 g
53,80 zł/kg
Cena2,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-01-2027
5.0
z 83 opinii
TYGRYSKI Chrupki kukurydziane - pałeczki 50 g

TYGRYSKI

Chrupki kukurydziane - pałeczki

50 g
49,00 zł/kg
Cena2,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki TYGRYSKI

5.0
z 83 opinii
TYGRYSKI Chrupki kukurydziane - pałeczki 50 g

TYGRYSKI

Chrupki kukurydziane - pałeczki

50 g
49,00 zł/kg
Cena2,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store