Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla malucha i rodziców
Do prania i płukania
Proszki do prania
Hipoalergiczne
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 13 prań Baby 1300g
Hipoalergiczny proszek do prania białego dla dzieci (13 prań) Baby LOVELA 1.30kg
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 5 opinii

LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 13 prań Baby 1300g

1.3 kg
LOVELA

22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,22 zł/kg
24,99 zł
cena za 1 szt. poza zestawem (8% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

- Hipoalergiczny* i delikatny - Proszek został przebadany klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka - Wyjątkowo starannie opracowana formuła - Bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci - Przebadany dermatologicznie - Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych - Polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry) *Hipoalergiczny, tj. o zmniejszonym potencjale alergizującym Dlaczego warto stosować proszek Lovela Baby? - hipoalergiczny - skład opracowany specjalnie z myślą o nawet bardzo wrażliwej skórze - testowany klinicznie - bezpieczny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia - może być stosowany przez osoby z alergiami i chorujące na AZS (atopowe zapalenie skóry) - skutecznie usuwa zabrudzenia - nie zawiera wybielaczy optycznych i enzymów - nie zawiera sztucznych barwników i alergenów - dobrze się wypłukuje - ma delikatny, neutralny zapach - łagodny dla skóry rąk - przeznaczony do prania zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego oraz namaczania


Cechy

0+ od pierwszego dnia życia

pozytywna opinia - Instytut Matki i Dziecka

hipoalergiczny* i delikatny

bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci

przebadany dermatologicznie

przebadany klinicznie


LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 13 prań Baby 1300g


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.03.2027
Dostępne warianty
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 13 prań Baby 1300g
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Powiązane promocje
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 13 pra�ń Baby 1300g 1.3 kg
22,99zł/szt. kupując 2 szt.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
5 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
świetny produkt
04.08.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.07.2026
0
0
Jola
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Peter
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
17,68 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.3 kg
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
Marka:
LOVELA
EAN:
5900627092875
Cena za kg:
17,68 zł/kg
Waga:
1.3 kg
Marka:
LOVELA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
E.H. (POLAND) SPÓŁKA
EAN:
5900627092875

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Regulacje CLP

wykrzyknikBrak hasła ostrzegawczego

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ / lekarzem. UFI: 5ND0-C03Q-C00C-2U8Q


Informacje producenta

Marka

Lovela


Marka standaryzowana

MarkaLovela

Podmarka

Podmarka Baby


Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

- Hipoalergiczny* i delikatny - Proszek został przebadany klinicznie i posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka - Wyjątkowo starannie opracowana formuła - Bezpieczny dla skóry noworodków i małych dzieci - Przebadany dermatologicznie - Doskonały do prania pieluszek i bielizny dziecięcej, a także ubrań dorosłych - Polecany również dla osób z wrażliwą skórą, skłonnościami do alergii oraz AZS (atopowym zapaleniem skóry) *Hipoalergiczny, tj. o zmniejszonym potencjale alergizującym Dlaczego warto stosować proszek Lovela Baby? - hipoalergiczny - skład opracowany specjalnie z myślą o nawet bardzo wrażliwej skórze - testowany klinicznie - bezpieczny nawet dla noworodków już od pierwszego dnia życia - może być stosowany przez osoby z alergiami i chorujące na AZS (atopowe zapalenie skóry) - skutecznie usuwa zabrudzenia - nie zawiera wybielaczy optycznych i enzymów - nie zawiera sztucznych barwników i alergenów - dobrze się wypłukuje - ma delikatny, neutralny zapach - łagodny dla skóry rąk - przeznaczony do prania zarówno w pralkach automatycznych, jak i do prania ręcznego oraz namaczania


Dodatkowe informacje

"Polecam produkty Lovela, których hipoalergiczna i wyjątkowa, niedrażniąca formuła została specjalnie opracowana, aby chronić wrażliwą skórę. Produkty bezpieczne dla dzieci już od pierwszego dnia życia oraz dla osób cierpiących na alergie i atopowe zapalenie skóry. Rekomenduję używanie produktów Lovela do 3. roku życia dziecka, a także do prania ubrań całej rodziny." dr Lidia Ruszkowska lekarz medycyny, specjalista dermatolog Odwiedź www.lovela.pl i dowiedz się wszystkiego, co powinnaś wiedzieć na temat pielęgnacji dziecka. Sprawdź porady naszych ekspertów i wyjątkowe oferty.


Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Hipoalergiczny proszek do prania

Wariant do bieli

Produkty z kategorii Hipoalergiczne

5.0
z 7 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 13 prań Baby 1300g 1.3 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 13 prań Baby 1300g

1.3 kg
17,68 zł/kg
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 1 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 30 prań 2250g 2.25 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 30 prań 2250g

2.25 kg
16,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna35,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-01-2031
5.0
z 5 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 13 prań Baby 1300g 1.3 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 13 prań Baby 1300g

1.3 kg
17,68 zł/kg
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-03-2027
5.0
z 3 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 18 prań 1350g 1.35 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 18 prań 1350g

1.35 kg
14,81 zł/kg
19,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
27,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2030
5.0
z 3 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 30 prań 2250g 2.25 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 30 prań 2250g

2.25 kg
16,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna35,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2030
4.9
z 18 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 28 prań Family 2100g 2.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 28 prań Family 2100g

2.1 kg
17,14 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 5 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin białych 28 prań Family 2100g 2.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin białych 28 prań Family 2100g

2.1 kg
17,14 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 3 opinii
JELP Hipoalergiczny Proszek do prania uniwersalny 50 prań 3000g 3 kg

JELP

Hipoalergiczny Proszek do prania uniwersalny 50 prań 3000g

3 kg
18,33 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
5.0
z 3 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 27 prań Baby 2700g 2.7 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 27 prań Baby 2700g

2.7 kg
20,37 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 27 prań Baby 2700g 2.7 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 27 prań Baby 2700g

2.7 kg
20,37 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 1 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 41 prań Baby 4100g 4.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 41 prań Baby 4100g

4.1 kg
16,10 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 1 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 41 prań Baby 4100g 4.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 41 prań Baby 4100g

4.1 kg
16,10 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

Produkty marki LOVELA

4.9
z 24 opinii
LOVELA Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 16 prań Baby 1450ml 1.45 l

LOVELA

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 16 prań Baby 1450ml

1.45 l
15,86 zł/l
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 7 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 13 prań Baby 1300g 1.3 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 13 prań Baby 1300g

1.3 kg
17,68 zł/kg
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 11 opinii
LOVELA Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 16 prań Baby 1450ml 1.45 l

LOVELA

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 16 prań Baby 1450ml

1.45 l
15,86 zł/l
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
24,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2028
4.9
z 17 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 33 prania Baby 2000ml 2 l

LOVELA

Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania niemowlęcych tkanin 33 prania Baby 2000ml

2 l
14,49 zł/l
Cena28,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2027
4.9
z 41 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorowych 28 prań Family 1850ml 1.85 l

LOVELA

Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorowych 28 prań Family 1850ml

1.85 l
18,91 zł/l
friscontowa cena
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 12 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin białych 28 prań Family 1850ml 1.85 l

LOVELA

Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin białych 28 prań Family 1850ml

1.85 l
18,91 zł/l
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2028
4.9
z 18 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 28 prań Family 2100g 2.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 28 prań Family 2100g

2.1 kg
17,14 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 5 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin białych 28 prań Family 2100g 2.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin białych 28 prań Family 2100g

2.1 kg
17,14 zł/kg
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 7 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorowych 57 prań Family 3762ml 3.762 l

LOVELA

Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorowych 57 prań Family 3762ml

3.762 l
15,68 zł/l
Cena58,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2031
4.9
z 21 opinii
LOVELA Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 32 prania Baby 2900ml 2.9 l

LOVELA

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 32 prania Baby 2900ml

2.9 l
19,10 zł/l
Cena55,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-02-2028
5.0
z 8 opinii
LOVELA Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 32 prania Baby 2900ml 2.9 l

LOVELA

Hipoalergiczne Mleczko do prania niemowlęcych tkanin białych 32 prania Baby 2900ml

2.9 l
19,10 zł/l
Cena55,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
4.9
z 20 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Odplamiacz w płynie do niemowlęcych tkanin Baby 1000ml 1 l

LOVELA

Hipoalergiczny Odplamiacz w płynie do niemowlęcych tkanin Baby 1000ml

1 l
28,25 zł/l
Cena28,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2027
4.9
z 10 opinii
LOVELA Hipoalergiczne Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych Family 32 szt. 1 szt

LOVELA

Hipoalergiczne Kapsułki do prania tkanin białych i kolorowych Family 32 szt.

1 szt
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2031
5.0
z 3 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 27 prań Baby 2700g 2.7 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 27 prań Baby 2700g

2.7 kg
20,37 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2028
5.0
z 3 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 27 prań Baby 2700g 2.7 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin białych 27 prań Baby 2700g

2.7 kg
20,37 zł/kg
Cena54,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028
5.0
z 1 opinii
LOVELA Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 41 prań Baby 4100g 4.1 kg

LOVELA

Hipoalergiczny Proszek do prania niemowlęcych tkanin kolorowych 41 prań Baby 4100g

4.1 kg
16,10 zł/kg
Cena65,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store