Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Różowe
Półsłodkie
MOŁDAWSKA DOLINA Merlot
Merlot MOŁDAWSKA DOLINA 750ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 23 opinii

MOŁDAWSKA DOLINA Merlot

różowe półsłodkie
półsłodkie
MOŁDAWSKA DOLINA
750 ml
zawartość alkoholu: 12%
Mołdawia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena22,99 zł
30,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 23.01.2031

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
23 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
87%
4
13%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne i delikatne w smaku. Idealne na spotkanie czy dla umilenia wieczoru.
07.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
polecam
11.06.2023
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Wino smaczne
29.06.2022
0
0
Wojciech
zweryfikowano
Zgłaszam
Czuję w aromacie mieszankę słodkich owoców. Lekko słodkie, bardzo smaczne wino. Dobre wino, do kolacji czy do obiadu.
22.04.2022
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Lubię taki przyjemno-słodki smak. Pachnie dojrzałością owoców i kwiatów. Wino, najlepszy napój dla mnie.
02.03.2022
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
To jest piękny aromat dobrego wina.
07.12.2021
0
0
MAŁGORZATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.10.2025
0
0
Róża
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.10.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.10.2024
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.07.2024
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.04.2024
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.03.2024
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
30,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
PARTNER CENTER
Marka:
MOŁDAWSKA DOLINA
EAN:
4840472012035
Cena za kg:
30,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
MOŁDAWSKA DOLINA
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
PARTNER CENTER
EAN:
4840472012035

Produkty z kategorii Półsłodkie

4.9
z 35 opinii
CARLO ROSSI Różowe 750 ml

CARLO ROSSI

Różowe

750 ml
31,99 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.9
z 23 opinii
MOŁDAWSKA DOLINA Merlot 750 ml

MOŁDAWSKA DOLINA

Merlot

750 ml
30,65 zł/l
różowe półsłodkie
półsłodkie
Cena22,99 zł
Do koszyka

Produkty marki MOŁDAWSKA DOLINA

4.8
z 77 opinii
MOŁDAWSKA DOLINA Chardonnay & Feteasca Alba 750 ml

MOŁDAWSKA DOLINA

Chardonnay & Feteasca Alba

750 ml
26,65 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Cena promocyjna19,99 zł
22,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 80 opinii
MOŁDAWSKA DOLINA Cabernet Sauvignon & Rara Neagra 750 ml

MOŁDAWSKA DOLINA

Cabernet Sauvignon & Rara Neagra

750 ml
26,65 zł/l
czerwone wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store