Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Koniaki, brandy
Koniak
Dojrzały
MARTELL Blue Swift V.S.O.P. Blue Swift Koniak
V.S.O.P. Blue Swift Koniak Blue Swift MARTELL 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

MARTELL Blue Swift V.S.O.P. Blue Swift Koniak

MARTELL
700 ml
zawartość alkoholu: 40%
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena359,99 zł
514,27 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 12.06.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.10.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
514,27 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
MARTELL
EAN:
3219820006070
Cena za kg:
514,27 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
MARTELL
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
3219820006070

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 40


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu.


Informacje producenta

Marka

Martell


Marka standaryzowana

MarkaMartell

Logotypy stron trzecich

Flaga Francji


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Cognac

Wariant Blue Swift

Produkty z kategorii Dojrzały

5.0
z 1 opinii
HARDY Cognac Legend 700 ml

HARDY

Cognac Legend

700 ml
285,70 zł/l
Frisco poleca
Cena199,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
MARTELL Blue Swift V.S.O.P. Blue Swift Koniak 700 ml

MARTELL Blue Swift

V.S.O.P. Blue Swift Koniak

700 ml
514,27 zł/l
Cena359,99 zł
Do koszyka
REMY MARTIN Accord Royal 1738 Koniak 700 ml

REMY MARTIN Accord Royal 1738

Koniak

700 ml
513,70 zł/l
Cena359,59 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store