Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Rum
Smakowy
BACARDI RAZZ
RAZZ BACARDI 700ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

BACARDI RAZZ

BACARDI
700 ml
zawartość alkoholu: 32%
Niemcy
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena78,99 zł
112,84 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bogaty w intensywne smaki Bacardi Razz jest starannie wytwarzany z najlepszej jakości składników, tak aby tworzyć najlepsze w smaku koktajle. Pij z lemoniadą, jako Razz Spritz lub zmieszaj ze swoim ulubionym napojem.


BACARDI RAZZ


Produkt dostępny
Data przydatności: 04.09.2030

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ugur
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
112,84 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
700 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
BACARDI
EAN:
7610113028124
Cena za kg:
112,84 zł/l
Pojemność:
700 ml
Marka:
BACARDI
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
7610113028124

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Dolna granica wieku

Ustawowa(rok/lata/lat):

18


Ogólne dane dotyczące alkoholu

Alkohol wg objętości 27


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Spożywanie alkoholu szkodzi zdrowiu. PIJ ODPOWIEDZIALNIE WWW.PIJODPOWIEDZIALNIE.PL


Informacje producenta

Marka

BACARDI


Marka standaryzowana

MarkaBacardi

Opis produktu

Bogaty w intensywne smaki Bacardi Razz jest starannie wytwarzany z najlepszej jakości składników, tak aby tworzyć najlepsze w smaku koktajle. Pij z lemoniadą, jako Razz Spritz lub zmieszaj ze swoim ulubionym napojem.


Dodatkowe informacje

Naucz się, jak tworzyć wariacje klasycznych koktajli Bacardi na www.bacardi.com


Rodzaj alkoholu

TypProdukty o wysokiej zawartości alkoholu

Podzielony opis produktu

Nazwa funkcjonalna Napój spirytusowy

Wariant Razz

Produkty z kategorii Smakowy

4.7
z 11 opinii
MALIBU Caribbean 700 ml

MALIBU

Caribbean

700 ml
85,70 zł/l
Frisco poleca
Cena59,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
KRAKEN Coffee Rum 700 g

KRAKEN

Coffee Rum

700 g
142,84 zł/kg
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BACARDI RAZZ 700 ml

BACARDI

RAZZ

700 ml
112,84 zł/l
Cena78,99 zł
Do koszyka
3.0
z 1 opinii
CAPTAIN MORGAN Mango & Ananas 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Mango & Ananas

700 ml
103,41 zł/l
Cena72,39 zł
Do koszyka
CAPTAIN MORGAN Sliced Apple 700 ml

CAPTAIN MORGAN

Sliced Apple

700 ml
85,70 zł/l
Cena59,99 zł
Do koszyka

Produkty marki BACARDI

5.0
z 10 opinii
BACARDI Carta Blanca Superior Rum 700 ml

BACARDI Carta Blanca

Superior Rum

700 ml
99,13 zł/l
Frisco poleca
Cena69,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BACARDI Spiced 700 ml

BACARDI

Spiced

700 ml
99,13 zł/l
Frisco poleca
Cena69,39 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BACARDI Caribbean Spiced Rum 700 ml

BACARDI

Caribbean Spiced Rum

700 ml
139,99 zł/l
Frisco poleca
Cena97,99 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BACARDI Carta Oro Rum 700 ml

BACARDI Carta Oro

Rum

700 ml
99,99 zł/l
Frisco poleca
Cena69,99 zł
Do koszyka
BACARDI Anejo Cuatro Rum 700 ml

BACARDI

Anejo Cuatro Rum

700 ml
142,84 zł/l
Frisco poleca
Cena99,99 zł
Do koszyka
BACARDI Gran Reserva Diez Rum 10 Y.O. 700 ml

BACARDI

Gran Reserva Diez Rum 10 Y.O.

700 ml
271,41 zł/l
Frisco poleca
Cena189,99 zł
Do koszyka
BACARDI Carta Blanca Rum 1 l

BACARDI Carta Blanca

Rum

1 l
109,99 zł/l
Cena109,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
BACARDI Reserva 8 Anos Rum 700 ml

BACARDI Reserva 8 Anos

Rum

700 ml
212,70 zł/l
Cena148,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store